ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT
Centrum Spotkań Europejskich ŚWIATOWID w Elblągu zaprasza do składania ofert na świadczenie usługi ochrony fizycznej budynku oraz monitorowania systemu sygnalizacji .
1. Opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
a) świadczenie usług ochrony fizycznej obiektu Centrum Spotkań Europejskich Światowid Pl. Jagiellończyka 1 w Elblągu,
b) monitorowanie systemu sygnalizacji włamania w Centrum Tańca Promyk ul. Browarna 80 w Elblągu,
2. Zakres zamówienia
2.1. W zakresie ochrony fizycznej obiektu Zamawiający wymaga, aby osoby wykonujące zamówienie:
- posiadały jednolity ubiór służbowy,
- posiadały schludny wygląd,
- należycie prowadziły wpisy do Raportu dyżurów,
- należycie, w ramach pełnionego dyżuru, wykonywały obchód budynku zwracając uwagę na zaistniałe awarie oraz inne zdarzenia,
- o zaistniałych sytuacjach bezpośrednio powiadamiały osoby w kolejności wskazanej na liście dostarczonej Wykonawcy po podpisaniu umowy.
a) Zamawiający informuje, że Wykonawca podczas ochrony fizycznej budynku CSE Światowid zobowiązany będzie do korzystania z zainstalowanego w obiekcie systemu telewizji przemysłowej.
b) Zamawiający wymaga, aby usługa ochrony fizycznej obiektu (dozoru) świadczona była od poniedziałku do piątku w godz. 22:00 - 6:00, w sobotę i niedzielę w godz. 18:00 - 6:00.
c) Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany liczby godzin świadczenia usługi w zależności od potrzeb funkcjonowania obiektu za uprzednim powiadomieniem Wykonawcy w formie pisemnej z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.
d) W przypadku wydłużenia czasu ochrony fizycznej budynku Zamawiający wymaga, aby dyżur pracownika ochrony nie przekraczał 12 godzin pracy/dobę. Na każdej zmianie musi znajdować się jedna osoba świadcząca usługę ochrony obiektu.
Po podpisaniu umowy Wykonawca przedstawi w formie pisemnej listę pracowników, którzy będą bezpośrednio wykonywać czynności związane z przedmiotem umowy.
Wszelkie zmiany składu osobowego pełniącego dyżury będą przekazywane na bieżąco Zamawiającemu.
e) Wykonawca zobowiązany jest wyposażyć osoby świadczące usługę ochrony w środki bezpośredniej łączności z grupą interwencyjną i centrum monitoringu.
f) W przypadku niezbędnej pomocy grupy interwencyjnej, czas dojazdu do obiektu Zamawiającego nie może być dłuższy niż 4 minuty.
2.2. W zakresie monitoringu sygnalizacji systemu włamania Zamawiający wymaga:
a) całodobowego monitorowania systemu sygnalizacji włamania w obiekcie Centrum Tańca Promyk ul. Browarna 80 w Elblągu i bieżącego reagowania na przychodzące sygnały z obiektu,
b) informowania Zamawiającego o zaistniałych alarmach, awariach, braku załączeń czuwania alarmu,
c) przyłączenia obiektu CT Promyk do Centrum Monitorowania w ramach pakietu usługi,
d) bezpłatnej konserwacji toru monitoringu,
e) archiwizacji sygnałów przychodzących z obiektu przez okres 6 miesięcy,
f) archiwizacji rozmów telefonicznych prowadzonych przez Zamawiającego z Centrum Monitorowania przez okres 1 miesiąca.
3. Wymagania od Wykonawcy
3.1. W trakcie trwania umowy Wykonawca jest zobowiązany do przestrzegania przez osoby wykonujące zamówienie aktualnych przepisów dot. ochrony danych osobowych oraz ochrony informacji niejawnych.
3.2. Wykonawca na dzień składania oferty musi posiadać wymagane przepisami prawa uprawnienia (koncesję, zezwolenie lub licencję) na prowadzenie działalności w zakresie objętym niniejszym zamówieniem. Powyższe dokumenty Wykonawca obowiązany jest dołączyć do swojej oferty.
Wykonawca gwarantuje ciągłość wymaganych uprawnień przez cały okres świadczenia usługi objętej niniejszym zamówieniem.
3.3. Składając ofertę Wykonawca oświadcza, że posiada niezbędną wiedzę, doświadczenie, potencjał techniczny oraz niezbędną liczbę osób zdolnych do wykonywania zamówienia, w szczególności posiadających wymagane uprawnienia.
3.4. Wykonawca zobowiązany jest udokumentować w ofercie, że posiada doświadczenie w zakresie objętym niniejszym zamówieniem, tj. iż w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert zrealizował z należytą starannością minimum 3 usługi ochrony obiektu użyteczności publicznej.
4. Termin wykonania zamówienia
Termin rozpoczęcia świadczenia usług: od dnia 01.09.2014 r.
Termin zakończenia świadczenia usług: do dnia 31.08.2017 r.
5. Opis sposobu sporządzenia oferty
5.1 Oferta powinna zawierać cenę usługi podaną w złotych polskich. Proponowana cena powinna uwzględniać wszystkie koszty wykonania usługi, w tym niezbędne opłaty i podatki.
W ofercie należy podać cenę wszystkich jednostkowych usług zgodnie z powyższym opisem, tj.:
a) cena (abonament) za monitorowanie obiektu (miesięcznie),
b) cena 1 godziny pracy 1 osoby w zakresie ochrony fizycznej budynku.
Ofertę Wykonawca składa na formularzu stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszego zapytania ofertowego.
5.2 Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć:
a) kopię potwierdzoną za zgodność z oryginałem dokumentu potwierdzającego posiadanie przez Wykonawcę uprawnień na prowadzenie działalności objętej niniejszym zamówieniem (koncesja, zezwolenie lub licencja);
b) Informacje potwierdzające posiadanie przez Wykonawcę doświadczenia w zakresie określonym w pkt. 3.4 (oryginał podpisany przez Wykonawcę) zgodnie z wzorem stanowiącym załącznik nr 2 do niniejszego zapytania ofertowego.
6. Miejsce i termin składania ofert
Pisemne oferty można składać osobiście lub pocztą w siedzibie Zamawiającego:
Centrum Spotkań Europejskich ŚWIATOWID
Pl. K. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg
pok. 31 (sekretariat)
w terminie do 15.07.2014r. do godz.14:00.
7. Dodatkowe informacje:
7.1 Termin związania ofertą wynosi 30 dni.
7.2 Postępowanie nie podlega przepisom ustawy Prawo Zamówień Publicznych. Złożenie oferty nie daje gwarancji zawarcia kontraktu. Zbieranie ofert za pośrednictwem niniejszego ogłoszenia jest jedną z form poszukiwania najkorzystniejszej oferty. CSE Światowid zastrzega sobie prawo do negocjacji cenowych z oferentami.
8. Kontakt
Osobami uprawnionymi do kontaktu w sprawie niniejszego postępowania są:
- Antoni Czyżyk – Dyrektor, tel. 55/611 20 50.
- Leszek Jankowski – Pracownik Działu Techniczno–Administracyjnego,
tel. 55/611 20 57, kom. 601 22 45 15.