Casting do musicalu

Światowid zaprasza już w najbliższy piątek (5 września)do udziału w castingu do musicalu, połączonego z naborem do sekcji wokalnej działającej przy naszym centrum.

Casting ma na celu wyłonienie wokalistów do ról głównych, drugoplanowych oraz chórków do nowego musicalu realizowanego przez Światowid. Jednocześnie ogłaszamy nabór do sekcji wokalnej działającej przy CKiWM Światowid. W castingu mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku od 5 do 25 lat.

 - Prosimy o przygotowanie dwóch piosenek zróżnicowanych pod względem wyrazu artystycznego. Kandydatów przesłuchiwać będzie profesjonalne jury. Najlepsi, najzdolniejsi wokaliści wezmą udział w przygotowaniach i realizacji widowiska muzycznego wraz z muzykami, tancerzami i aktorami - mówi Magdalena Czarnocka Kierownik Działu Strategii i Projektów w CKiWM "Światowid".

Premiera musicalu odbędzie się 11 listopada 2008 r.

Przesłuchania odbędą się już w piątek, 5 września 2008 roku o godzinie 17.00 w Galerii Nobilis w Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej Światowid.

Musical jest częścią projektu pt.: "Polskie kolory ciszy" zrealizowanego ze środków Ministra kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Magdalena Czarnocka, Monika Stando

Zobacz również

Zapisz się do newslettera