Dyskusyjny Klub Filmowy: „Gloria Bell”

Dyskusyjny Klub Filmowy im. Andrzeja Munka powraca po miesięcznej przerwie. 10 października o godz. 19:00 publiczność czwartkowych spotkań obejrzy film „Gloria Bell” ze zdobywczynią Oscara Julianne Moore w roli głównej.

Gloria żyje pełnią życia, a przynajmniej każdego dnia bardzo się stara. Jej dorosłe dzieci mają dla niej coraz mniej czasu, a były mąż znajduje młodszą partnerkę, ale Gloria ciągle liczy na to, że w jej życiu pojawią się jeszcze fajerwerki. Kiedy w jednym z klubów nocnych poznaje Arnolda, nowy romans rozbudza w niej nadzieje na przyszłość. I choć życie trzyma w zanadrzu jeszcze niejedną niespodziankę, to Gloria nie zamierza obrażać się na swój los. 

Reżyseria: Sebastián Lelio

Obsada: Julianne Moore, John Turturro, Michael Cera

Produkcja: USA, Chile 2018

Czas: 102 min

Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: 55 611 20 56/76 lub pisząc na adres: kino@swiatowid.elblag.pl.

Zobacz również

Zapisz się do newslettera