Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" zaprasza wszystkich tych, którzy chcieliby poznać techniki i tajniki tworzenia rzeźby i płaskorzeźby na szkolenie z tego zakresu.
Warsztaty plastyczne z zakresu tworzenia prac w technice rzeźby i płaskorzeźby w drewnie. Oferta skierowana jest do młodzieży oraz osób dorosłych.
Rzeźba i płaskorzeźba w drewnie pozwala na tworzenie prac ozdobnych i użytkowych, przedmiotów dekoracyjnych, elementów wyposażenia wnętrz, jest doskonałym upominkiem dla najbliższych. Zaplanowane warsztaty przeznaczone są dla osób początkujących, uczestnicy poznają rodzaje drewna, stosowane narzędzia, sposoby rzeźbienia, barwienia drewna, oraz nakładania wosku lub polichromii, pod okiem instruktora wykonają własnoręcznie poszczególne etapy pracy.
Program warsztatów:
- Uczestnik wykonuje pracę według własnego pomysłu.
- Pracownia zapewnia korzystanie z potrzebnych materiałów i narzędzi oraz możliwość zapoznania się z całym procesem technologii drewna.
Uczestnik może zabrać wykonane przez siebie prace.
Koszt warsztatów: 50 zł od osoby.
Cena obejmuje również materiały warsztatowe.
Termin: 23 lutego 2011 r., godzina 16.00-19.00
Zgłoszenia będą przyjmowane do 21.02.2011 r.Centrum Spotkań Europejskich Światowid, pl. K. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg Pracownia szkła i witrażu telefon (55) 611-20 64 w godzinach 10- 18,(55) 611 20 65 w godzinach 9-17lub e-mail: ewa.bednarska@swiatowid.elblag.pl
Autor: Edyta Jasiukiewicz