
Kontynuujemy prezentację tancerzy Formacji Standardowej LOTOS-Jantar. Izabella Gierulska
M - jak Mistrzostwa...Mistrzostwa są jednym z najważniejszych wydarzeń w mojej karierze tanecznej. Po raz drugi będę brała udział w turnieju takiej rangi. Teraz jestem starsza, dojrzalsza i mam większą świadomość wagi tego wydarzenia w świecie tańca. Są dla mnie dużym wyzwaniem i szansą udowodnienia, na co mnie stać.
I - jak Inspiracje...Inspirują mnie osoby, które potrafią konsekwentnie dążyć do obranego celu, które umieją i mają odwagę sięgać po ideały. W tańcu inspiruje mnie trener oraz tancerze z najwyższymi klasami.
S - jak Szkoła...Studiuję Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze na Uniwersytecie Gdańskim. Teraz będę na III roku. Obrany kierunek jest bardzo interesujący i jestem zadowolona, że właśnie taki wybrałam. Wiążę z nim zawodową przyszłość.
T - jak Taniec...Tańczyć zaczęłam w wieku 8 lat z najładniejszym chłopakiem z klasy:) Taniec to 90% mojego życia. Nie wyobrażam sobie teraźniejszości ani przyszłości bez tańca.
R - jak Rozwój...Teraz rozwój kojarzy mi się z przygotowaniami do Mistrzostw Świata. Przede mną przygotowania do Mistrzostw Polski w klasach tanecznych w tańcach indywidualnych. W przyszłości planuję zostać trenerem i sędzią tanecznym.
Z - jak Zabawa...W wolnym czasie najbardziej lubię spotykać się ze swoimi przyjaciółmi. Zabawa kojarzy mi się z tańcem i jest relaksem, przyjemnością.
O - jak Oczekiwania...Moje oczekiwania nastawione są na osiąganie w życiu sukcesów. Zarówno na studiach (zdobycie tytułów naukowych), potem w pracy zawodowej i, równolegle, w tańcu. Nie wyobrażam sobie bowiem życia bez ciągłego pogłębiania mojej pasji, jaką jest taniec.
S - jak Szczęście...Jestem szczęściarą, bo mam pasję - taniec. Pozwala mi ona rozwijać się, doskonalić, pracować nad swoim charakterem. Jestem szczęściarą, bo mam kochających rodziców i niewielkie, ale wypróbowane grono przyjaciół.
T - jak Treningi...Trenuję codziennie około 2. godzin, a często zdarza się, że dużo więcej, zwłaszcza podczas zgrupowań, obozów tanecznych, przed turniejami. Trening czyni mistrza, a wiadomo, że sukces to 10 procent talentu i 90 procent ciężkiej pracy.
W - jak Wakacje...Wakacje = taniec. Przeważnie spędzam je na obozach tanecznych. W pozostałej, niewielkiej części, na podróżach w ciekawe miejsca. Marzę o wyjeździe do Australii.
A - jak Autorytety...Mam kilka autorytetów. Są to przede wszystkim moi rodzice, którzy przekazują mi najważniejsze wartości. W tańcu - moi trenerzy cierpliwie przekazujący mi swoją wiedzę. Wzorem są dla mnie również koledzy - tancerze, którzy osiągnęli najwyższe klasy taneczne. Od nich mogę się wiele nauczyć.
Ś - jak Świat...Świat to dla mnie podróże i zwiedzanie ciekawych miejsc. Dotąd najciekawszą była podróż do Izraela, która zrobiła na mnie największe wrażenie. Planuję powtórzyć tę eskapadę. Chciałabym też zwiedzić Indie.
W - jak Wartości...W życiu należy kierować się rozumem; zawsze postępować fair w stosunku do innych; traktować innych tak, jakby się chciało samym być potraktowanym. Wobec trudności i problemów nigdy nie poddawać się, tylko stawiać im czoła.
I - jak Inteligencja...Mój trener zawsze powtarza: „Żeby być dobrym tancerzem, trzeba mieć nie tylko w nogach, ale przede wszystkim w głowie".
A - jak Akceptacja...Jestem osobą otwartą, nigdy z góry nie uprzedzam się do ludzi. Zależy mi na akceptacji otaczających mnie osób, moich rówieśników, koleżanek i kolegów - tancerzy. Ich akceptacja sprawia, że czuję się wtedy swobodnie i komfortowo psychicznie. Wtedy wiem, że wszyscy wokół mnie wspierają.
T - jak Trema...Przed każdym turniejem mam tremę, która na mnie wpływa mobilizująco. Znika w momencie wejścia na parkiet i pierwszych taktach muzyki. Wtedy już skupiam się na swoim wnętrzu i po prostu tańczę.
A - jak Ambicja...Moje ambicje życiowe to osiągnięcie jak najwyższego poziomu w tańcu oraz, po skończonych studiach, obrona doktoratu z dziedziny International Business.
Sponsorem Formacji Standardowej LOTOS-JANTAR jest GRUPA LOTOS S.A.
PATRONAT MEDIALNY NAD MISTRZOSTWAMI ŚWIATA:
Autor: Anna Kleina