Premiery filmowe w Kinie Światowid

Pomysł na weekend? Kino Światowid w Elblągu! Super filmy i najtańszy bilet w mieście. Zobacz, co gramy od 17 listopada.

 

Napoleon”

Opowieść o jednym z najpotężniejszych ludzi w historii. Człowiek, który pojawił się znikąd i zdobył wszystko. „Napoleon” od 24 listopada w Kinie Światowid.

„Napoleon” to przepełniony widowiskową akcją epicki obraz, który szczegółowo opisuje wzlot upadek kultowego francuskiego cesarza Napoleona Bonaparte, granego przez zdobywcę Oscara® Joaquina Phoenixa. Wyreżyserowany przez legendarnego reżysera Ridleya Scotta, film przedstawia nieustępliwą podróż Bonapartego do władzy przez pryzmat jego uzależniającego, niestabilnego związku z jego jedyną prawdziwą miłością, Józefiną, ukazując jego wizjonerską taktykę wojskową i polityczną w połączeniu z jednymi z najbardziej dynamicznych sekwencji bitew, jakie kiedykolwiek nakręcono.

Długo wyczekiwana produkcja w reżyserii Ridleya Scotta. „Napoleon” od piątku w Kinie Światowid.

 

W nich cała nadzieja”

Pierwszy polski film, który porusza temat przyszłości świata w obliczu globalnych katastrof i rozwijającej się technologii. „W nich cała nadzieja” od 24 listopada w Kinie Światowid.

W rzeczywistości postapokaliptycznej Ewa walczy nie tylko o przetrwanie, ale i zmaga się̨ z dotkliwą samotnością̨. Długotrwałe uczucie izolacji nie jest jednak jej jedynym problemem. Prawdziwy dramat zaczyna się̨, kiedy przez absurdalną sytuację wchodzi w konflikt ze swoim jedynym towarzyszem - Robotem. Zaczyna się̨ wówczas prawdziwa walka o życie z maszyną wyposażoną w sztuczną inteligencję, która dla Ewy, staje się większym zagrożeniem niż otaczający świat.

Wyjątkowy obraz z mocnym przesłaniem. „W nich cała nadzieja” od piątku w Kinie Światowid.

 

Jak zostać świętym Mikołajem 3”

Duński film familijny. Wyjątkowa, magiczna opowieść dla całej rodziny. „Jak zostać świętym Mikołajem 3” od 24 listopada w Kinie Światowid.

Łucja kontynuuje naukę w Szkole Świętych Mikołajów. Czuje się w niej coraz pewniej. Niespodziewanie, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, dyrektor zwołuje pilne zebranie. Ogłasza, że Święta w tym roku zostały odwołane. Łucja z przyjaciółmi ruszają na wyprawę, której celem jest ocalenie Bożego Narodzenia. Będzie wyjątkowo ciekawie – podróże w czasie, szczypta magii, wspaniałe miejsca… A wszystko po to, aby nie stracić tego, co w Świętach najważniejsze.

Kolejna część wspaniałej świątecznej opowieści. „Jak zostać świętym Mikołajem 3” od piątku w Kinie Światowid.

 

Jedna dusza”

Przejmująco ludzka opowieść o miłości, wybaczeniu i zmaganiach z przeciwnościami losu oraz wewnętrznymi demonami. „Jedna dusza” od 24 listopada w Kinie Światowid.

Jest rok 1990, kiedy na świat przychodzi Alojz. Mijają lata. Dorosły już mężczyzna jest twardym górnikiem, mającym charyzmę i posłuch kolegów. Jednak skłonność do alkoholu i przemocy sprawia, że każdego dnia cierpią jego najbliżsi – żona i mali synowie.  Podczas katastrofy w kopalni, Alojz bez wahania ratuje życie kolegi, którego dotychczas bezlitośnie szykanował. Wypadek stanie się dla całej rodziny przełomem, który bezpowrotnie odmieni jej życie. Paradoksalnie jednak, mimo tragicznych konsekwencji, przyniesie też iskrę nadziei.

Wspaniała produkcja w gwiazdorskiej obsadzie. „Jedna dusza” od piątku w Kinie Światowid.

 

Bilety można nabyć:
- online – www.bilet.swiatowid.elblag.pl,
- w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14:30 do 20:30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30,
- w biletomacie znajdującym się w holu CSE „Światowid” w Elblągu (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00.

Zobacz również

Zapisz się do newslettera