Zostań Mikołajem! Zrób prezent podopiecznym elbląskiego schroniska

Zostań Mikołajem! Przyjdź do Kina Światowid w Elblągu, przynieś prezent dla elbląskiego schroniska i obejrzyj film Jak zostać Św. Mikołajem 3”.

7 grudnia o godz. 18:00 odbędzie się pokaz filmu „Jak zostać Św. Mikołajem 3” w ramach III Festiwalu Filmu Familijnych w Kinie Światowid w Elblągu. Zamiast biletu na seans wystarczy przynieść prezent dla podopiecznych elbląskiego schroniska. Warto podkreślić, że w okresie jesienno-zimowym czworonogi potrzebują naszego wsparcia jeszcze bardziej! Co im się przyda?

Potrzeby elbląskiego schroniska to: mokra karma dla kotów: Rafi w puszce czarna (białej nie lubią;)), Winston w saszetkach (Rossman), Felix w saszetkach, pasztety: Animonda Carny, Smilla, Maxi Natural; surowe mięso, makaron, ryż, płatki owsiane; inne karmy specjalistyczne dla psów dobrej jakości: Hepatic, Hypoallergenic, Senior, Junior, Puppy, smycze, obroże, legowiska, klatki kennelowe, kocyki, kuwety, łopatki i żwirek dla kotów (np. w postaci pelletu; nie używamy żwirku betonowego), ręczniki papierowe, podkłady higieniczne środki czystości (np. rękawiczki, gąbki, Domestos, płyn uniwersalny, worki na śmieci itp.).

 

 

 

 

Zobacz również

Zapisz się do newslettera