🧶 SztukaTERRiA 2023. Zapraszamy wystawców na jarmark świąteczny

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, zaprasza osoby indywidualne, grupy twórców, galerie lub instytucje zajmujące się rękodziełem, rzemiosłem i wyrobem produktów żywności naturalnej do zaprezentowania się na Warmińsko-Mazurskim Jarmarku Wyrobów Artystycznych SztukaTERRIA 2023. Jarmark odbędzie się 3 grudnia w CSE „Światowid” w Elblągu. Na zgłoszenia wystawców czekamy do 20 listopada.


SztukaTERRiA, czyli Warmińsko-Mazurski Jarmark Wyrobów Artystycznych to tradycyjny świąteczny jarmark, który jest idealną okazją do zaprezentowania sztuki rękodzielniczej oraz produktów żywności naturalnej wykonanych przez lokalnych artystów i producentów.

W wydarzeniu udział wziąć mogą osoby indywidualne, grupy twórców, galerie lub instytucje zajmujące się rękodziełem, rzemiosłem, wyrobem produktów żywności naturalnej, prowadzące swoją twórczość na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego. Przedmiotem jarmarku są wyroby rękodzieła ludowego, przedmioty twórczości artystycznej oraz produkty żywności naturalnej tj.: ceramika, zabawki, biżuteria, rzeźba, hafty, ozdoby, frywolitki, dekoracje świąteczne, upominki, obrazy, koronka, rysunek na szkle, plecionkarstwo, wyroby z bursztynu, metalu i drewna, pamiątkarstwo i inne oraz produkty żywności naturalnej (wędliny, pieczywo, nabiał, miody bez zawartości alkoholu itp.).

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin SztukaTERRii, Warmińsko-Mazurskiego Jarmarku Wyrobów Artystycznych dostępny jest do pobrania poniżej. Na zgłoszenia czekamy do 20 listopada. Liczba miejsc wystawienniczych jest ograniczona.

Ozdoby bożonarodzeniowe (bombki, stroiki), dekoracje świąteczne, wyroby z makramy, odzież, zabawki i inne artystyczne drobiazgi, które mogą być doskonałymi prezentami świątecznymi, ale również żywność naturalną (chleby, pierniki, soki) będzie można kupić już 3 grudnia (niedziela) w godzinach od 10:00 do 17:00 w sali widowiskowo-sportowej CSE „Światowid” w Elblągu.

Wypełnione dokumenty wysyłać można mailowo na adres: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl lub przynosić osobiście do Światowida.

Więcej informacji pod numerem tel. (55) 611-20-59. Zapraszamy!

 

Pliki do pobrania

  • pdf

    Regulamin i formularz zgłoszeniowy SztukaTERRiA 2023.pdf

    pobierz

Zobacz również

Zapisz się do newslettera