Sensoryka dla najmłodszych | Ruszamy 3 października

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu to nie tylko przestrzeń dla młodych i dorosłych. Stworzyliśmy miejsce również dla najmłodszych. W sali doświadczania świata w każdy wtorek pod okiem instruktora dzieci będą mogły rozwijać swoje zmysły i umiejętności sensoryczne, które odgrywają kluczową rolę w rozwoju dziecka. Pierwsze zajęcia już 3 października.

Stymulowanie zmysłów poprzez zabawę i eksplorację świata, umożliwia dziecku odkrywanie nowych doznań i rozwijanie swojego potencjału. Dlatego, tak ważne jest, aby zapewnić dziecku możliwość poznawania świata w sposób zróżnicowany i wielozmysłowy, co sprzyja zdrowemu i harmonijnemu rozwojowi.

W naszej sali doświadczania świata w przeciwieństwie do innych sal zabaw w mieście, znajduje się wyposażenie dedykowane rozwojowi sensorycznemu małych odkrywców. Równocześnie samodzielnie tworzymy atrakcje, które rozwijają słuch, węch, czucie głębokie, równowagę , wzrok i dotyk. To idealne miejsce dla dzieci, które potrzebują spokoju i wyciszenia w dzisiejszym szybkim i intensywnym świecie.

03.10.2023 r. - Pustynna burza zmysłów

Pilna depesza dla wszystkich małych odkrywców. Mamy pewne informacje, że w naszej sali znajdują się jeszcze nieodkryte artefakty. Zakopane w piasku kinetycznym czekają na wielkie odkrycie. Nie może Was zabraknąć. W bezpiecznych warunkach będziemy rozwijać zmysł dotyku, wzroku i węchu.

Wiek uczestników: 1,5 roku - 3 lata
Termin i miejsce | wtorki, godz.: 9:30-10:30, Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, sala doświadczania świata na
Zapisy i więcej informacji | anna.giziewicz@swiatowid.elblag.pl, tel. 55 611 20 85
Cena: 40 zł/zajęcia, 120 zł/karnet miesięczny

 

SENSROYKA DLA NAJNAJÓW:

Zobacz również

Zapisz się do newslettera