🍷 Warsztaty malarskie przy winie i muzyce

🍷 Chcesz w ciekawy sposób zaaranżować wieczór z przyjaciółkami? Organizujesz wieczór panieński? Masz ochotę twórczo i niebanalnie spędzić czas? Zapraszamy do Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu na inspirujące artystyczne warsztaty malarskie przy winie, przekąskach i muzyce.

Malowanie przy winie to 3-godzinne warsztaty, które będą idealną okazją do spędzenia czasu w sposób przyjemny, kreatywny i niebanalny. W trakcie zajęć uczestniczki stworzą abstrakcyjne obrazy zbudowane z linii i barw z dodatkiem srebra lub złota. Styl abstrakcyjny pasuje do wielu wnętrz - daje pole do popisu, jest nieoczywisty i wzbudza ciekawość.

Nie masz talentu plastycznego? Nie przejmuj się! Praca twórcza realizowana będzie pod okiem wykwalifikowanego instruktora, który we wszystkim Ci pomoże. Czas przy malowaniu umilać będzie dodatkowo wino, przekąski i muzyka.

Każda uczestniczka otrzyma na warsztatach wszystkie potrzebne materiały do stworzenia obrazu, a wykonaną przez siebie pracę będzie mogła zabrać do domu. Serdecznie zapraszamy!

 

Odpłatność: 150 zł/osoba
Termin: 25.08.2023
Godz. 18:00/czas trwania 3h
Prowadzenie: Anna Łobocka
Miejsce: Pracownia malarska, CSE „Światowid” w Elblągu

 

Zapisy: Aleksandra Bednarczuk
nr telefonu: 55 611 20 59,
adres e-mail: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl

 

Zobacz również

Zapisz się do newslettera