Wtorkowe kino dla dorosłych

Kolejna odsłona cyklu wtorkowego kina dla dorosłych w Kinie Światowid już 27 grudnia. Tym razem do obejrzenia „Śubuk” – film twórców „Carte Blanche”, „Ostatniej Rodziny” i nominowanego do Oscara hitu „Boże Ciało”.


Maryśka samotnie wychowuje syna – Kubusia. Chłopiec mocno różni się od rówieśników. Jest wycofany, zamknięty w sobie, a diagnoza lekarzy nie pozostawia złudzeń: dziecko ma autyzm. Maryśka, która wie, że chłopiec jest ponadprzeciętnie inteligentny, robi wszystko, aby jej syn mógł podjąć normalną edukację. Wspierana przez inne matki w podobnej sytuacji, kobieta rzuca wyzwanie służbie zdrowia i polskiemu systemowi oświaty. Od tej pory nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć swój cel i zapewnić synowi zrozumienie i społeczną akceptację.

Mocne kino inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Kino Światowid zaprasza na film „Śubuk” w ramach wtorkowego kina dla dorosłych już 27 grudnia o godzinie 12:00.


Bilety można nabyć:
- online
- w kasie Centrum Spotkań Europejskich "Światowid". Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30. W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30
- w biletomacie znajdującym się w holu CSE "Światowid" (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00

 

 

 

 

Zobacz również

Zapisz się do newslettera