Rozruch teatralny

Słowo się rzekło - ruszamy! Raz w miesiącu warsztaty teatralne.
Jakie? A no takie, jak kiedyś za dawnych lat na Scenie Na Piętrze. Będzie ruch, praca z ciałem, ze sobą, na sobie, dźwięki, słowa, spotkania i improwizacje.

Po- ruszenia i mam nadzieję wz-ruszenia. wszystko będzie zależeć od tego, po co przychodzicie, co chcecie dla siebie wziąć, co chcecie dać i czego potrzebujecie.

To potrzeba serca, chcę je poprowadzić i tyle, bez oczekiwań, a z ciekawością i z tęsknoty. Jeśli urodzi się z tego coś więcej, to dobrze, jeśli wydarzy się "tylko" spotkanie "tu i teraz" to też pięknie. A nawet doskonale - mówią i zachęcają organizatorzy.

Pierwszy rozruch jeszcze w wakacje, w poniedziałek, godz. 18.00 - 20.00.
Scena Na Piętrze, Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu.

Nasze warsztaty są... dla kogo?
Dla dorosłych.

Czy musisz przychodzić cyklicznie?
Nie.

A czy warsztaty będą cykliczne?
Tak.

Za ile?
Na ten czas za free.

Co zabrać ze sobą? Ciekawość, otwartość, wygodny strój, wodę, bose stopy.

Czekamy z otwartym sercem.

Słów parę o mnie:
Warsztaty poprowadzi Edyta Strumińska (Machul) - reżyser teatru dzieci i młodzieży PWST we Wrocławiu, filolog polski. A oprócz tego edukator, animator, coach młodzieżowy, zakręcona na punkcie pedagogiki cyrkowej, choreoterapii, kontakt improwizacji i porozumienia bez przemocy. Ma na swoim koncie mnóstwo spektakli dziecięcych i całkiem dorosłych, kilka projektów młodzieżowych, oczywiście teatralnych. Wierzy, że teatr jest jednym z lepszych pretekstów, żeby się spotkać i pobyć razem, a efekt uboczny to na przykład spektakl. Pracuje w Teatr 3 walizki.


Zobacz również

Zapisz się do newslettera