„Potrzeby kobiet niewidzialne w polskich samorządach” – panel dyskusyjny w Światowidzie

Dlaczego kobiety w samorządzie są niezbędne? Jak bardzo zróżnicowane są potrzeby Polek i Polaków? Co jest najważniejsze w najbliższym otoczeniu kobiety, a co mężczyzny? Na te oraz wiele innych pytań będziemy rozmawiać z aktywnymi kobietami 9 czerwca (czwartek) 2022 o godz. 17.00 w Galerii Nobilis w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Panel dyskusyjny odbędzie się w ramach cyklu „Być kobietą!”. Wstęp wolny.

 

„Być kobietą!” – to wydarzenie skierowane do kobiet, które poszukują odpowiedzi na wiele pytań - Jaka naprawdę jestem? Jak być sobą?  Jak być kobietą we współczesnym świecie? Co zrobić, żeby być szczęśliwszą? Jak odnaleźć w sobie spokój i pewność? Jak uzdrowić swoją kobiecość i relacje? Jak osiągnąć sukces w życiu zawodowym i prywatnym?

 

Jednym z punktów bogatego programu tegorocznej edycji cyklu „Być kobietą!”, będzie panel dyskusyjny pt.: „Potrzeby kobiet niewidzialne w polskich samorządach, czy miasto jest kobiet”. W panelu udział wezmą: Sylwia Jaskulska Członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Anna Kapusta wiceburmistrzyni Braniewa, Magdalena Sobkowiak prezeska Stowarzyszenia Kobiety w Centrum, Dorota Szymkiewicz Kobiety w Centrum Warszawa, Agnieszka Jaroszek Kobiety w Centrum Elbląg.

 

Data i miejsce: 9 czerwca (czwartek) godz. 17.00 Panel dyskusyjny "Potrzeby kobiet niewidzialne w polskich samorządach, czy miasto jest kobietą" | wstęp wolny (Galeria Nobilis).

Zobacz również

Zapisz się do newslettera