Serca na odwyku - hitowa komedia o miłości i relacjach… damsko-męskich!

Komedia bawiąca do łez, czwórka znakomitych aktorskich indywidualności, którzy świetnie uzupełnia się na scenie i co najważniejsze ponadczasowy temat. Bo przecież o miłości można opowiadać bez końca. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza na spektakl komediowy „Serca na odwyku”, który odbędzie się 27 maja.

Serca na odwyku to broadwayowski hit komediowy, napisany przez autora scenariusza filmu „Tootsie” z Dustinem Hofmanem. Opowiada historię małżeństwa z długim stażem, w życie którego wkradła się rutyna i nuda. Druga para to sąsiedzi - „kobieta po przejściach i mężczyzna z przeszłością", którzy niczego już nie oczekują od życia. Bohaterowie jednak w przezabawny sposób udowadniają, że na miłość nigdy nie jest za późno, że zawsze warto dać życiu szansę na szczęście wbrew stereotypom i konwenansom.
Serca na odwyku to komedia, która poruszając skomplikowane relacje damsko-męskie, obfituje w niezwykle zabawne sytuacje i dialogi.

Serca na odwyku obsada

Aktorzy spektaklu to świetni artyści komediowi, grający w wielu hitach teatralnych i filmowych: Cezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska, Michał Piela.
Spektakl gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie!

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu
Duża Sala Kina Światowid
27 maja (piątek) 2022 r., godz. 19:30
Bilety od : 110 zł

Bilety można nabyć:
-> online
-> w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14:30 do 20:30. W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30
-> w biletomacie znajdującym się w holu CSE „Światowid" w Elblągu (płatność kartą) w godz. 8:00-21:00

Zobacz również

Zapisz się do newslettera