Światowid zaprasza na zajęcia z tkactwa

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia do pracowni tkactwa i rękodzieła artystycznego. Zajęcia w naszej pracowni pomogą rozwijać pasje, zainteresowania, pobudzają wyobraźnię i kreatywność, a także dostarczają masę dobrej zabawy.

Rękodzieło stało się w obecnych czasach bardzo popularne. Rozwija zdolności manualne i kreatywność. Pozwala stworzyć przedmioty niepowtarzalne i unikatowe. Dla każdego może to być idealny sposób na zrelaksowanie się i rozwijanie swoich pasji. Dodatkowo praca w grupie pomaga zintegrować się i miło spędzić czas wolny.

Na zajęciach uczestnicy przygotują m.in. oryginalne koszulki, torby, biżuterię i przedmioty użytkowe  z filcu, a także modne dodatki do pokoju takie jak makramy oraz łapacze snów. Zajęcia obejmować będą techniki pracy z tkaninami eksperymentalnymi,  naukę splotów na ramach tkackich i wiele innych. Możliwa jest też realizacja własnych pomysłów uczestników.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży będą odbywały się w środy, w godzinach 17.00-18.30. „Światowid” zaprasza wszystkich chętnych w wieku od 10 do 13 lat. Dorosłych zapraszamy w czwartki, w godzinach 17.00 – 20.00. Zostały jeszcze wolne miejsca!

Zapisy i więcej informacji:

tel. 55 611 20 59,

email: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl

Zobacz również

Zapisz się do newslettera