Weekend z kulturą!

W ramach ogólnopolskiej akcji „Weekend z kulturą”, Centrum Tańca Promyk zaprasza chętnych seniorów w najbliższą sobotę (2 października) na bezpłatne warsztaty Fit Ball. Warsztaty rozpoczną się o godz. 15.00 w CT Promyk przy ul. Browarnej.  Spotkanie poprowadzi Marta Pilipczuk. Zapraszamy!

Po raz ósmy w całej Polsce odbędzie się „Weekend seniora z kulturą” – akcja zainicjowana przez Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu, której celem jest zachęcenie seniorów do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym. W tegorocznej edycji weźmie udział ponad 400 instytucji z całego kraju.

Do akcji przyłącza się Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu a konkretnie nasze Centrum Tańca "Promyk". Zapraszamy chętnych na zajęcia Fit Ball. W zajęciach może wziąć udział każdy kto chciałby wzmocnić mięśnie i pozbyć się bólu kręgosłupa. Zajęcia Fit Ball to trening ogólnorozwojowy który poprawia równowagę oraz prawidłową postawę i stabilizację ciała. Ponadto pomaga zgubić zbędną tkankę tłuszczową.

 

Miejsce i termin | 2 października godz. 15.00 Centrum Tańca Promyk ul. Browarna 80

Zapisy i więcej informacji | 55/611 01 30, 609 977 220

Zobacz również

Zapisz się do newslettera