Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe we wrześniu i w październiku_Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Klub Aktywnego Seniora w marcu

Do Klubu Aktywnego Seniora przychodzą wszyscy chcący aktywnie spędzić czas z innymi przy kartach do gry w brydża, szydełku i papierowej wiklinie. Są to okazje do integracji, wymiany doświadczeń oraz rozmowy.

Spotkania brydżowe odbywają się we wtorki, środy i czwartki o różnych porach, natomiast w "Rozmowach przy szydełkowaniu" seniorzy biorą udział w poniedziałki o godzinie 10:00. Warsztaty z tworzenia papierowej wikliny organizowane są przy udziale 15-osobowej grupy w dogodnym dla uczestników terminie.

Spotkania Klubu Aktywnego Seniora realizowane są w obrębie projektu „Elbląscy edukatorzy dla seniorów” współfinansowanego w ramach Programu Unii Europejskiej Erasmus+.

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna