Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe we wrześniu i w październiku_Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Klub Aktywnego Seniora w kwietniu

Kluczowym zadaniem Klubu Aktywnego Seniora, który działa w Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu jest docieranie do osób starszych, które do tej pory nie korzystały z oferty kulturalno-edukacyjnej i ich aktywizowanie oraz motywowanie do aktywnego włączenia się w życie swojej społeczności, np. prowadząc warsztaty dla swoich rówieśników.

Od marca br. coraz chętniej członkowie klubu dzielą się talentem i wiedzą. Zajęcia zaplanowane, a następnie realizowane przez uczestników pozwalają im na spełnianie się w roli nauczyciela. W kwietniu w ramach Klubu Aktywnego Seniora odbyły się spotkania brydżowe oraz jednorazowe warsztaty tworzenia kwiatów z bibuły. Wszystkie prowadzone przez seniorów dla seniorów.

Klub Aktywnego Seniora działa w zakresie projektu pn. „Elbląscy edukatorzy dla seniorów” współfinansowanego w ramach Programu Unii Europejskiej Erasmus+.

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna