Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe we wrześniu i w październiku_Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Zapraszamy na wernisaż wystawy „Fotka Miesiąca” (wideo)

2020-01-14,

Kategoria : Wystawy

Już po raz trzynasty mamy przyjemność zaprezentować najładniejsze zdjęcia minionego roku, wykonane przez Czytelników Elbląskiej Gazety Internetowej "portEl.pl" w ramach konkursu Fotka Miesiąca. Wernisaż wystawy odbędzie się w Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu we wtorek 14 stycznia o godz. 18. 

W tym roku w CSE "Światowid" pokażemy blisko 80 zdjęć, które zostały wykonane przez ponad 30 autorów. To dzięki tym fotografiom, regularnie zamieszczanym przez Czytelników na portEl.pl, możemy wciąż odkrywać piękno naszego regionu. Są one również podstawą naszego corocznego kalendarza.

W tym roku mamy dla Państwa niespodziankę. Historię naszego miasta zapisaną na zdjęciach. Gościem specjalnym wernisażu Fotka Miesiąca będzie fotograf i pracownik CSE "Światowid" Tomasz Misiuk, który na łamach portEl.pl pokazuje zdjęcia swojego ojca. Czesław Misiuk od drugiej połowy lat 60. dokumentował życie Elbląga. To trzeba zobaczyć, bo obraz oddaje więcej niż tysiąc słów.

Zapraszamy na wtorkowy wernisaż Czytelników portEl.pl, autorów zdjęć (nie tylko tych, których prace zostały wybrane w tym roku), a także wszystkich, którzy mają ochotę obejrzeć piękno naszego regionu. Zabierzcie i zapraszajcie rodzinę, znajomych, kolegów i koleżanki z pracy. Będzie nam niezmiernie miło Was gościć! Tradycyjnie na wszystkich, którzy przyjdą na wernisaż, będzie czekał pyszny tort.

Wystawa zdjęć Fotka Miesiąca będzie czynna do końca marca na pierwszym oraz na drugim piętrze CSE "Światowid". Wstęp wolny!


Więcej informacji wydarzeniach, które mają miejsce w CSE Światowid znaleźć możecie na naszej stronie internetowej oraz na facebooku.


Autor: portEl.pl


Trailer

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna