Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe we wrześniu i w październiku_Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Zatańcz i zaskocz wszystkich!

2020-09-26,

Kategoria : Taniec

Przecież nie może być tak, że przed każdym karnawałem, weselem czy sylwestrem stresujemy się bo… znów nie potańczymy. I nawet jeśli słoń nadepnął nam na ucho, potykamy się o własne nogi, to nie stoimy na straconej pozycji. Centrum Tańca Promyk zrobi z nas tancerzy! Zapraszamy do nas już dziś - we wrześniu dla wszystkich nowych uczestników zajęcia tańca są BEZPŁATNE!

Taniec to umiejętność przydatna w wielu codziennych sytuacjach, takich jak wyjście ze znajomymi, imprezy firmowe czy wesela, a przy okazji świetna zabawa! Wielkimi krokami zbliżają się Andrzejki, a następnie Sylwester i karnawał. Na jesień 2020 planowanych jest wiele wesel. To idealne okazje do zaprezentowania nowych umiejętności tanecznych. Zaskoczenie i zdziwienie znajomych… bezcenne.

Jak widzicie okazji do tańczenia jest wiele. A wielu z Was wciąż na parkiecie czuje się obco. Właśnie dla takich osób są lekcje tańca towarzyskiego, które mogą być odpowiedzią na pytanie: jak zatańczyć z dowolną osobą do każdej muzyki i przy tym czuć się pewnie? Pamiętajcie na rozwijanie umiejętności tanecznych nigdy nie jest za późno.

Nauka tańca w Centrum Tańca Promyk - to mieszanka tańców z całego świata. Z nami odbędziesz taneczną podróż do Hiszpanii, Argentyny, Brazylii, Wiednia, Anglii i na Kubę. Na kursach realizowany jest Światowy Program Taneczny, czyli wszystkie tańce, które mogą być przydatne w życiu codziennym. Nauką będą objęte tańce standardowe – walc angielski, tango, walc wiedeński, quickstep, a na wyższych poziomach foxtrot, oraz tańce latynoamerykańskie – samba, rumba, cha cha, jive i dodatkowo paso doble. Zajęcia prowadzi Ewa Czyżyk.

Przypominamy: dla wszystkich nowych uczestników lekcji tańca towarzyskiego zajęcia we wrześniu są BEZPŁATNE! Przyjdź, zobacz jak wyglądają nasze zajęcia i zostań z nami na długo! Do zobaczenia w Promyku!

miejsce | Centrum Tańca „Promyk” ul. Browarna 80, Elbląg
zapisy| biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00,
tel. +48  55 611 01 30/40,
tel. kom. +48 609 977 220
e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl
www.promyk.elblag.pl


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna