Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Elbląska Liga Tańca wraca po wakacjach

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Karnawałowe warsztaty „Salsa & Bachata”

2020-02-01,

Kategoria : Taniec

Karnawał to czas zabawy, balów i imprez towarzyskich. Wszystkich tych, którzy lubią się dobrze bawić i chcą aktywnie spędzić czas, zapraszamy na taneczne warsztaty organizowane przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu.   

Przygody z salsą i bachatą powinien spróbować każdy, kto uwielbia egzotyczne i gorące rytmy latino. Te dwa żywiołowe i romantyczne tańce, łączące w sobie rytmy afrokubańskie, karaibskie i jazz, zyskały rzeszę fanów na całym świecie, nic dziwnego więc, że także wśród elblążan mają wielu zwolenników.

Karnawałowe warsztaty salsy z bachatą są propozycją dla każdego, bez względu na wiek i umiejętności. W szczególności zapraszamy pary - małżeńskie, partnerskie, koleżeńskie.

Zajęcia odbędą się w Centrum Tańca „Promyk” przy ul. Browarnej 80, w sobotę 1 lutego. Początek o godzinie 16:00. Poprowadzi je Jakub Sajko z bydgoskiego Studia Tańca „Adelante”. Zapisz się już dziś, ilość miejsc jest ograniczona, e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl lub tel.: 55 611 01 30, kom.: 609-977-220 w godzinach 8:00-16:00. Wstęp: 30 zł/os.


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna