Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Elbląska Liga Tańca wraca po wakacjach

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Seniorze! Śpiewać każdy może

2020-02-04,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Nowy rok to świetny moment by zacząć realizować plany, również te, które odłożyliśmy w kartonie z napisem „może kiedyś”, na najwyższą półkę. Czy przypadkiem jednym z takich postanowień nie jest nauka śpiewania? Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza seniorów na warsztaty wokalne.

Pozwól sobie na bycie tym, kim czujesz się w środku, odkryj swój naturalny głos, który wyzwoli skrywane emocje i energię. Nie ma potrzeby się wstydzić, każdy z nas ma predyspozycje i głos do tego by śpiewać. Jest to naturalna czynność dla ludzi, jak śmiech czy płacz, niestety społeczne klisze i konwenanse skutecznie nas blokują.  

Śpiew to nie tylko świetny sposób na spędzenie czasu, w gronie osób które mają podobne zainteresowania i upodobania. To także samo zdrowie. Badania naukowe udowadniają, że śpiewanie posiada  liczne właściwości zdrowotne, dotlenia organizm, usprawnia pracę mięśni oddechowych.

Z nami pokochasz swój głos.

Zajęcia poprowadzi Sławomir Rydziński i będą odbywać się we wtorki (pierwsze zajęcia 4.02.), w sali muzycznej, w godzinach 11-13.

Koszt zajęć 50 zł za miesiąc.

Zapisy na zajęcia: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl lub kom. 605 636 670

Więcej informacji wydarzeniach, które mają miejsce w CSE Światowid znaleźć możecie na naszej stronie internetowej oraz na facebooku.


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna