Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe we wrześniu i w październiku_Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Sukces w trzech krokach!

2020-05-29,

Kategoria : Konkursy

Krok 1: przeczytaj ten artykuł. Krok 2: weź udział w konkursie. Krok 3: zostań zwycięzcą! Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza do udziału w naszych konkursach.

Z radością odbieramy kolejne wiadomości mówiące o tym, że kwarantanna powoli dobiega końca. Zanim jednak wrócimy do kin, teatrów i galerii, warto jeszcze wykorzystać ten czas, by w domowym zaciszu nagrać swoją ulubiona piosenkę albo napisać wiersz lub przygotować pracę plastyczną. W konkursach ogłoszonych przez Światowid można wziąć udział do 30 czerwca. Jest więc jeszcze trochę czasu na przygotowanie swojego zgłoszenia.

- Zapraszamy do udziału w trzech konkursach – mówi Paulina Ponichtera, organizatorka z CSE „Światowid”. – Ich celem jest stworzenie okazji - małym i dużym - do indywidualnych działań rozbudzających kreatywność. Nadesłane prace zostaną ocenione w trzech kategoriach wiekowych: pierwsza – dzieci w wieku od 6 do 12 lat, druga – młodzież w wieku 13-17 lat, a trzecia – dorośli 18+ lat.

Konkurs wokalny „Domowe śpiewanie” Śpiewać każdy może, szczególnie w domowym zaciszu! Nagraj swoje wykonanie ulubionej piosenki w wersji audio lub wideo i podziel się nim z nami!

Konkurs literacki „Poezja na dobry humor” W czasie pandemii brakowało Ci koncertów, wystaw i innych wydarzeń kulturalnych? Wyraź swoją tęsknotę za kulturą w formie wiersza i popraw humor sobie i innym.

Konkurs plastyczny „Wzorowa sztuka” – Jeśli lubisz wykonywać prace plastyczne, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Zacznij od odwiedzenia strony internetowej Regionalnej Pracowni Digitalizacji www.cyfrowewm.pl. Zajrzyj do zakładki Katalog zbiorów, który zawiera ponad 600 obiektów, wybierz z niego jeden, odwzoruj go dowolną techniką i wyślij nam zdjęcie swojej pracy.

Jury przy ocenie prac uwzględniać będzie nawiązanie do tematu konkursów a także oryginalność, pomysłowość i estetykę wykonania. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe – książki czy gry planszowe.

Regulaminy i formularze zgłoszeń można znaleźć w zakładce Konkursy. Wyniki ogłosimy do 10 lipca na stronie internetowej, a laureatów powiadomimy telefonicznie lub mailowo.

Szczegółowych informacji szukajcie pod numerem telefonu: 55 611 20 89 lub poprzez maila: paulina.ponichtera@swiatowid.elblag.pl.


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna