Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Wernisaż Liceum Plastycznego

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Taneczne

 SEZON 2018/2019

 

 

Zajęcia dla dzieci i młodzieży

Rytmika

Sobota (mała sala)

  • 10:00-10:55  dzieci 3-4 lata

 

Hip-hop /taniec nowoczesny/ 

Grupa młodsza

  • Środa (mała sala) 
    17:00-17:55
  • Piątek (mała sala)
    16:00-16:55

 

Grupa starsza

  • Wtorek (mała sala) 
    17:30-18:25

 

  • Piątek (mała sala)
    17:00-17:55

 

 Zespół tańca nowoczesnego „Blefik”

  • Środa  (mała sala)
    18:00-18:55

 

  • Piątek (mała sala)  
    18:00-18:55

 

Dziecięca Akademia Tańca

Dla dzieci z grupy początkującej i średniozaawansowanej zajęcia odbywać się będą 1 raz w tygodniu. Należy wybrać jeden dzień, w jakim dziecko ma uczęszczać. 

Poniedziałek (mała sala)

  • 16:15-17:10 grupa średniozaawansowana (dzieci zeszłoroczne) (dzieci 6-9 lat)
  • 17:15-18:10 grupa zaawansowana

Środa (duża sala)

  • 16:30-17:25 nowa grupa- nabór - (dzieci 4-6 lat)
  • 17:30-18:25 grupa zaawansowana

Czwartek (mała sala)

  • 16:15-17:10 nowa grupa - nabór - (dzieci 4-6 lat)
  • 17:15-18:10 grupa średniozaawansowana (dzieci zeszłoroczne)

Sobota (mała sala)

  • 11:00-11:55 nabór - (dzieci 4-6 lat)

 

Sumba Kids 

Wtorek (mała sala)

  • 16:30-17:25 - dzieci 5-12 lat

 

Gimnastyka artystyczna

Niedziela (duża sala) 

  • 10:00 - 11:25 - grupa początkująca młodsza
  • 11:30 - 12:55 - grupa początkująca starsza 
  • 13:00-14:25 -  grupa średniozaawansowana
  • 14:30 - 15:55 - grupa zaawansowana

 

Taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży

Sobota, niedziela (Sala Sportowa CSE „Światowid”)

  • 10.00-11.30 

 

 

 


Zajęcia dla młodzieży i dorosłych

 

Taniec towarzyski dla dorosłych 

Sobota (duża sala)

 16:00 – 18:00

Taniec towarzyski dla seniorów 

Sobota (duża sala)

  • 15:00 – 16:00

Lady Latino

Poniedziałek (mała sala) 

19:30 – 20:25

Środa (mała sala)

19:00-19:55

 

Pilates

Wtorek (mała sala) 

20:00 – 20:55

Czwartek (mała sala)

18:15 – 19:10

 

Stay fit

Poniedziałek (mała sala)

20:45-21:40 – grupa zaawansowana

 

Wtorek (duża sala)

20:00-20:55 – grupa początkująca

 

Środa (duża sala)

20:00-20:55 – grupa zaawansowana

 

Czwartek (mała sala)

20:15-21:10 – grupa początkująca

 

Stepy

Środa (mała sala)

20:00-20:55

 

Piątek (mała sala)

19:00-19:55

 

 

Fit ball

Wtorek (mała sala)

18:30-19:25 

 

Czwartek (mała sala)

19:15-20:10

 

 

Tai Chi

Piątek (mała sala)

  • 20:00-21:00

 

Zajęcia dla seniorów

 

Fit ball 60+

Piątek  (duża sala)

  • 15:00-15:55

 

Fitness 60+

Środa (duża sala)

  • 15:00-15:55

 

Pilates 60+

Czwartek  (duża sala)

  • 14:15-15:10

 

 

Centrum Tańca Promyk zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w powyższym harmonogramie

 

 

Centrum Tańca Promyk

ul. Browarna 80; 82-300 Elbląg
tel./fax: 55 611 01 30/40
promyk@swiatowid.elblag.pl
www.promyk.elblag.pl, www.jantar.elblag.pl

 

Fot. Marcin Rysicki

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna