Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid ekulturalni.pl rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Rusza rozbudowa! Konferencja prasowa 14.08.2018

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Sekcja wokalna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Młodzi wokaliści szlifowali swój talent w CSE „Światowid” w Elblągu pod kierunkiem Macieja Skrzypczaka.  O „Skaczących nutkach” słyszało wielu. Występowali m.in. w „Światowidzie” z mini koncertem kolęd, wzięli udział w nagraniu płyty „Kolędowanie”, a także zaśpiewali podczas Elbląskiego Dnia Psa. To właśnie w ramach sekcji wokalnych powstają dziecięce i młodzieżowe zespoły, których można posłuchać podczas różnych wydarzeń, nie tylko kulturalnych.

Od marca 2017 zespół prowadzi Pani Urszula Zajko-Olejniczak, chórzystka zespołu "Cantata" i prezes zarządu Stowarzyszenia Miłośników Muzyki Cantata. 

 

SEKCJA WOKALNA

Dzieci podczas zajęć będą pracowały nad warsztatem wokalnym, świadomością głosu, emisją, dykcją i kształtowaniem słuchu w śpiewie. Podczas śpiewania, muzycznych zabaw i wspólnego słuchania muzyki dzieci będą pobudzać i rozwijać swoją kreatywność i muzyczną wyobraźnię. Zajęcia będą odbywały się we wtorki.

Zajęcia kierowane są do dzieci 6 - 12 lat.

Pierwsze zajęcia

17.09.2018, godz. 17.00 – 19.00

Odpłatność: wrzesień 2018 – płatność 25 zł (połowa miesiąca)

pozostałe miesiące 50 zł/m-c (zajęcia odbywają się raz w tygodniu).

Instruktor: Urszula Zajko - Olejniczak

Zapisy: 55 611 20 89, urszula.olejniczak@swiatowid.elblag.pl

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna