Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Wernisaż Liceum Plastycznego

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Akademia Nauki i Kreatywności - szkolenia dla nauczycieli

W lutym rozpoczęliśmy szkolenia dla nauczycieli. Konsultacje przedmiotowe (5.02.2019) pn. "Scenariusz w nowoczesnym ujęciu dydaktycznym" adresowane były do dwóch grup, czyli  nauczycieli przedmiotów matematyczno - przyrodniczych i humanistycznych. Uczestnicy warsztatów  poznali zasady formułowania celów ogólnych (kompetencji kluczowych) i szczegółowych. Szczególny nacisk położony został na wykorzystanie w praktyce edukacyjnej nowych metod i technik pracy (doskonalacych spostrzegawczość, koncentrację, kreatywność).

6 lutego zaś odbyły się pierwsze konsultacje w zakresie przedmiotow artystycznych. W ramach zajęć zostały omówione takie zagadnienia, jak rysunek intuicyjny, malowanie farbami akrylowymi z wykorzystaniem taśmy malarskiej oraz folii a także techniki malarskie w połączeniu z kalkografią.

 

Projekt „Akademia Nauki i Kreatywności” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa  Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna