Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Wernisaż Liceum Plastycznego

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Akademia Nauki i Kreatywności w grudniu 2018

W grudniu uczestnicy projektu "Akademia Nauki i Kreatywności" aż dwukrotnie uczestniczyli w zajęciach pozaszkolnych realizowanych w Elblągu (1 i 15.12.2018). Najmłodsi uczestniczyli w warsztatach filmowych, podczas których zapoznali się z kulisami świata kina. Uczniowie klasy 4 i 5 wraz z instruktorem przygotowywali reportaż z zajęć, które odbywaly się w CSE Światowid tego dnia.  Najstarsi zaś projektowali w canvie plakaty. Wszyscy mieli również okazję obejrzeć spektakl "Ania z Zielonego Wzgórza" w Teatrze im. Aleksandra Sewruka.

Rodzice wzięli  udział w "Akademii dla rodziców". Tematem spotkania było poszerzanie horyzontów. Rodzice dowiedzieli się jak ważne jest poświęcenie czasu dzieciom, jak można go spędzić atrakcyjnie.  Następnie, już wspólnie z pociechami wykonywali dekoracje świąteczne.

 

Projekt „Akademia Nauki i Kreatywności” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa  Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna