Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid ekulturalni.pl rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Rusza rozbudowa! Konferencja prasowa 14.08.2018

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

W Światowidzie najmłodsi też mają swój kącik

2015-01-15,

Kategoria : Z życia firmy

Dla mam - na czas karmienia, dla tatusiów – gdy będą czekali aż starszy brat skończy plastyczne zajęcia, a przede wszystkim dla maluchów – by miały, gdzie się bawić. Nowo powstały „Kącik dla matki z dzieckiem” w CSE „Światowid” miał dzisiaj pierwszych gości.

 

Często usłyszeć można, że mało jest miejsc przyjaznych rodzicom z małymi dziećmi, stąd w „Światowidzie” wygospodarowana została przestrzeń dla maluchów i ich opiekunów.

- Naszą placówkę odwiedza dużo osób, także rodziców z małymi dziećmi. Nieraz na kanapie znajdującej się przy kasie CSE przysiadała mama z dzieckiem, która przy okazji nabycia biletu chciała nakarmić malucha. Z myślą o takich właśnie sytuacjach stworzyliśmy kącik dla matki z dzieckiem – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

Kącik znajduje się w ustronnym miejscu, po lewej stronie holu. Został oznakowany, stanęła w nim wygodna kanapa, jest też wieszak z półką i stoliczek. Na nieco starsze dzieci czeka m.in. pudło pełne zabawek, książeczki, konik na biegunach i kredki do rysowania. To miejsce zabaw dla dzieci do 3 lat, a także dla mam, które szukają miejsca, by nakarmić pociechę.

- Rodzice z dziećmi mogą korzystać z kącika przez cały tydzień – dodaje Antoni Czyżyk. – Do ich dyspozycji oddaliśmy także toaletę wyposażoną w przewijak.

 Specjalnie przygotowana toaleta z przewijakiem dla niemowląt znajduje się przy salach kinowych, na poziomie -1.

Regulamin "Kącika dla matki z dzieckiem"

Fot. Justyna Kozłowska-Dyrla


Autor: Sylwia Warzechowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna