Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

W Światowidzie najmłodsi też mają swój kącik

2015-01-15,

Kategoria : Z życia firmy

Dla mam - na czas karmienia, dla tatusiów – gdy będą czekali aż starszy brat skończy plastyczne zajęcia, a przede wszystkim dla maluchów – by miały, gdzie się bawić. Nowo powstały „Kącik dla matki z dzieckiem” w CSE „Światowid” miał dzisiaj pierwszych gości.

 

Często usłyszeć można, że mało jest miejsc przyjaznych rodzicom z małymi dziećmi, stąd w „Światowidzie” wygospodarowana została przestrzeń dla maluchów i ich opiekunów.

- Naszą placówkę odwiedza dużo osób, także rodziców z małymi dziećmi. Nieraz na kanapie znajdującej się przy kasie CSE przysiadała mama z dzieckiem, która przy okazji nabycia biletu chciała nakarmić malucha. Z myślą o takich właśnie sytuacjach stworzyliśmy kącik dla matki z dzieckiem – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

Kącik znajduje się w ustronnym miejscu, po lewej stronie holu. Został oznakowany, stanęła w nim wygodna kanapa, jest też wieszak z półką i stoliczek. Na nieco starsze dzieci czeka m.in. pudło pełne zabawek, książeczki, konik na biegunach i kredki do rysowania. To miejsce zabaw dla dzieci do 3 lat, a także dla mam, które szukają miejsca, by nakarmić pociechę.

- Rodzice z dziećmi mogą korzystać z kącika przez cały tydzień – dodaje Antoni Czyżyk. – Do ich dyspozycji oddaliśmy także toaletę wyposażoną w przewijak.

 Specjalnie przygotowana toaleta z przewijakiem dla niemowląt znajduje się przy salach kinowych, na poziomie -1.

Regulamin "Kącika dla matki z dzieckiem"

Fot. Justyna Kozłowska-Dyrla


Autor: Sylwia Warzechowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna