Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Targi Seniora "Teraz My"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Symbol Polskiej Kultury 2017

2017-11-27,

Kategoria : Z życia firmy

W piątek, 24 listopada, w Katowicach Dyrekcja CSE "Światowid" - Antoni Czyżyk i Magda Czarnocka-Kaptur - podczas uroczystej gali odebrali przyznany naszej instytucji tytuł "Symbol Polskiej Kultury 2017".

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu stara się iść z duchem czasu. I udaje się to nam – wprowadzamy do naszej pracy nowe technologie, ale też patrzymy na naszą działalność w o wiele szerszym kontekście. Codziennie zastanawiamy się jaki wpływ i znaczenie ma kultura w życiu człowieka, ciągle poszukujemy nowych rozwiązań, nowych pomysłów. Zostało to zauważone w ogólnopolskim medialnym programie promocyjnym organizowanym przez wydawcę dodatków do ogólnopolskich dzienników.

- Cieszę się, że nie tylko dla mnie, jako Dyrektora, jest to miejsce niezwykłe, ale że nasza praca została odnotowana także tu, ponad 500 km od naszej siedziby. Raz jeszcze dziękuję kapitule za to wyróżnienie - powiedział Dyrektor Antoni Czyżyk. - Dziękujemy, że zostało to zauważone i że tu dziś jesteśmy. Cieszę się, że nie tylko dla mnie, jako Dyrektora, jest to miejsce niezwykłe, ale że nasza praca została odnotowana także tu, ponad 500 km od naszej siedziby. 

 

​Fot. Tomasz Griessgraber

Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna