Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Wernisaż Liceum Plastycznego

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Zakończenia bywają twórcze

2015-06-25,

Kategoria : Wystawy

Koniec czerwca to dla wszystkich szkół okres podsumowań i refleksji. To także moment, by docenić to, co zostało w danym roku wypracowane. Niemalże tradycyjnie już Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym zaprasza na wernisaż Wystawy Końcoworocznej prac uczniów, który odbędzie się 25 czerwca o godzinie 18.00 w „Galerii Nobilis” Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

 

To najważniejsza po dyplomach prezentacja efektów twórczych działań młodzieży w pracowniach rysunku i malarstwa, grafiki, rzeźby, fotografii, animacji. To zawsze zaskakujące zebranie w jednym miejscu różnorodnego zarówno myślenia o sztuce, jak i samego warsztatu.

Serdecznie zapraszamy na podsumowanie tego roku szkolnego z perspektywy ucznia - twórcy 25 czerwca o 18.00 w Światowidzie. Wystawę, na I i II piętrze „Światowida” będzie można oglądać do  połowy sierpnia.

Uczniowie Liceum Plastycznego

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna