Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Dyktanda o tytuł "Najlepszego Warmińsko - Mazurskiego Ortografa 2019"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Wystawa uczniów Liceum Plastycznego

2019-06-19,

Kategoria : Wystawy

Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym oraz Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zapraszają na wystawę prezentującą dokonania szkolnych pracowni. Wernisaż odbędzie się w środę 19 czerwca o godz. 17.30 w Galerii Nobilis.

Zgodnie z tradycją wystawa końcoworoczna jest uroczystym zwieńczeniem i zamknięciem kolejnego etapu edukacji. Zarówno dla uczniów, jak i pedagogów jest również okazją do podsumowań i oceny ewolucji plastycznego warsztatu. Mówi wiele o rozwoju inwencji twórczej w realizacji podejmowanych tematów. Daje choćby częściowy obraz tego, co ciekawi, porusza, inspiruje i skłania uzdolnionych plastycznie młodych ludzi do tworzenia.

Pokazywane na wystawie prace młodzieży z klas I – III zawsze prezentują bardzo różnorodne motywy oraz techniki, decydujące o specyfice poszczególnych pracowni, m. in. rysunek, malarstwo, rzeźbę, fotografię, grafikę warsztatową oraz projektowanie graficzne. Jak co roku można spodziewać się dużego zróżnicowania form i wielu okazji do estetycznych zaskoczeń.

Wystawa będzie dostępna do 31 sierpnia 2019 r.

Serdecznie zapraszamy!


Autor: LP

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna