Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid ekulturalni.pl rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty z batiku w Przezmarku

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Carpe diem vol.2

2017-06-06,

Kategoria : Wystawy

Dziś, we wtorek 6 czerwca, o godz. 18.00 w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” odbędzie się wernisaż fotografii Krzysztofa Koseckiego. Wystawa zatytułowana jest „Carpe diem vol.2” .

"Carpe diem vol.2" to piąta autorska wystawa, której głównymi bohaterami są mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej „Niezapominajka” wraz z opiekunami. Tym razem tematem przewodnim są różne style muzyczne - od hip-hopu, przez disco, po klimaty jazzowe.

- Sesje zdjęciowe trwały około 4 miesięcy, zwieńczeniem prac było wydanie kalendarza w lutym 2017 r., a planem zdjęciowym była m.in. elbląska Krypta  – mówi autor zdjęć Krzysztof Kosecki. - Cieszę się, że nikogo nie musiałem namawiać do uczestniczenia w sesjach zdjęciowych, wszyscy byli bardzo chętni do współpracy.

Na wystawie prezentowane są zarówno zdjęcia publikowane w kalendarzu, jak również takie, które pierwszy raz ujrzały światło dzienne. Wystawę można obejrzeć na holach I i II piętra CSE „Światowid” w Elblągu. Czynna będzie do 20 czerwca.


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna