Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid ekulturalni.pl rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Wystawa "Pracownia nr 6"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Zasady współpracy „Światowida" z organizacjami pozarządowymi w 2017 roku

2017-03-30,

Kategoria : Współpraca z NGO

Na podstawie Uchwały Nr XXIII/521/16 Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu otrzymało dotację podmiotową na współpracę z organizacjami pozarządowymi w 2017 roku.

W ramach przyznanej dotacji przewidziano kwotę 8.000 zł na współorganizację zadań w ramach „Programu współpracy CSE Światowid z organizacjami pozarządowymi na lata 2015-2018”, na podstawie ofert złożonych przez organizacje pozarządowe z regionu warmińsko-mazurskiego.

W roku 2017 priorytetowo wspierane będą działania o zasięgu ponadlokalnym, realizowane na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oraz o zasięgu międzynarodowym.

Wnioski o współorganizację mogą być składane:

a) w terminie podstawowym – do 15 kwietnia 2017 r.

b) w terminie dodatkowym – do 31 sierpnia 2017 r.

Termin dodatkowy składania wniosków uruchomiony będzie w miarę wolnych środków przeznaczonych na wsparcie organizacji pozarządowych.

 

Szczegółowe zasady oraz dokumenty dotyczące aplikowania zawarte są w „Programie współpracy CSE Światowid z organizacjami pozarządowymi na lata 2015-2018”.


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna