Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Znajdź sposób na aktywność na zajęciach w Promyku

2019-11-28,

Kategoria : Taniec

 

Żeby się chciało tak, jak się nie chce. Jesień, za oknem szaro, mokro i wietrznie. Wszystko przemawia za tym, żeby zostać w domu, pod kołdrą, z niezdrowymi przekąskami przed telewizorem czy komputerem. Co robić w takiej sytuacji? Skąd wziąć motywację w te ponure dni?

Jednym z rozwiązań może być wybranie zajęć, które nas zmotywują do regularnych ćwiczeń, gdzie poznamy ciekawych ludzi, z którymi wspólnie się zmęczymy, wymienimy wrażeniami czy też sposobami na jesienne chandry i niechęci. Zajęcia, na których energetyczni instruktorzy przywitają nas optymizmem i uśmiechem.

Właśnie takie zajęcia oferuje Centrum Tańca „Promyk”, które ma bogatą propozycję zajęć tanecznych czy ruchowych, ćwiczeń na stepach albo z piłkami gimnastycznymi. Panie szczególnie zapraszamy na zajęcia Lady Latino, gdzie można spróbować się poruszać w rytmach latynoskich solo, czyli bez partnera. Poza tym jest sporo zajęć z elementami tańca. Pokazujemy, że taniec można uprawiać również poprzez inne formy aktywności fizycznej. Zajęcia odbywają się przez cały tydzień - popołudniami i wieczorami, i są propozycją dla wszystkich, którzy chcą naładować baterie i przewietrzyć głowę po pracy. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość zakupienia karnetu open, który umożliwia wejścia na wszystkie zajęcia w ciągu miesiąca.

Staramy się, by CT „Promyk” był takim miejscem, do którego może przyjść każdy, by spróbować swoich sił w tańcu lub na zajęciach ruchowo- tanecznych.

Poniżej zamieszczamy grafik zajęć

Lady Latino - zajęcia pozwolą paniom poczuć się kobieco i zmysłowo, a jednocześnie poprawić i utrzymać kondycję oraz smukłą sylwetkę.
Zajęcia: wtorek – 19:30 – 20:25, czwartek – 20:15 – 21:10
Instruktor: Marta Pilipczuk

Stay fit trening funkcjonalny - to najbardziej intensywne spośród zajęć, które pomogą wymodelować ciało, wzmocnić wszystkie partie mięśni i spalić kalorie.
Zajęcia: poniedziałek 20:00 – 20:55, środa – 19:00 – 19:55
Instruktor: Kinga Kania

Pilates -połączenie jogi, ćwiczeń siłowych. Pilates relaksuje, wzmacnia mięśnie, odciąża kręgosłup i obniża poziom stresu.
Zajęcia: wtorek 20:00 – 20:55, instruktor: Paulina Karpińska
Zajęcia: czwartek 18:15 – 19:10, instruktor: Paulina Czyżyk


Fit Ball - trening ogólnorozwojowy z wykorzystaniem piłek, który pomaga wzmocnić mięśnie, poprawić równowagę oraz utrzymać prawidłową postawę i stabilizację ciała.
Zajęcia: wtorek 18:30 – 19:25, czwartek 19:15-20:10
Instruktor: Marta Pilipczuk

Stepy to platformy, za pomocą których wykonujemy rozmaite układy choreograficzne polegające na dynamicznym wchodzeniu i schodzeniu ze stopnia na różne sposoby. Zajęcia pomagają wyrzeźbić ciało i spalić kalorie.
Zajęcia: środa 20:00 – 20:55, piątek 19:15 – 20:10
Instruktor: Marta Pilipczuk 

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna