Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zapraszamy (wirtualnie) na wystawę „KINGSAJZ” | Daniel Stachula

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Sukcesy Blefików

2019-05-13,

Kategoria : Taniec

W sobotę hip-hopowcy z Centrum Tańca "Promyk"  wzięli udział w II Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Tanecznych AWANGARDA w Siarkowicach, zdobywając liczne miejsca na podium.

Na zawodach w Siarkowicach tancerze z „Promyka” pokazali się z jak najlepszej strony, zajmując miejsca w finale lub przechodząc każdą z rund. Prezentowali się w solówkach, duetach oraz w formacjach.

Zespół Blefik wytańczył najwyższe miejsce na podium, zdobywając złoty medal w kategorii 12-15 lat. Młodsi koledzy z zespołu Blefik Kids zdobyli srebrny medal w kategorii Formacja 9-11 lat.

W solówkach zaprezentowało się sześciu elbląskich zawodników, z czego trzech hip-hopowców stanęło na podium. Oto wyniki:

Solo 9-11 lat:

1 miejsce - Szymon Grzybowski

Solo do lat 8:

2 miejsce - Vanessa Wrzesińska

Solo 12-15 lat:

3  miejsce Adrian Witkowski

5  miejsce Wiktoria Fos

6  miejsce Natalia Mittelstaedt

7  miejsce Zuzanna Szucka

Podczas zawodów mieliśmy też reprezentację w kategorii Duet 9-11 lat. Vanessa Pałasz i Natalia Radzicz zaprezentowały się bardzo dobrze zdobywając 3 miejsce na podium. 

 


Autor: Zyta Wrzos

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna