Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Targi Seniora Teraz MY!

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Poruszaj się na zakończenie wakacji

2019-08-27,

Kategoria : Taniec

Miłośników aktywności fizycznej czeka kolejna dawka pozytywnej energii i zabawy. Wystarczy wziąć udział w Letnim Maratonie Taneczno – Fitnessowym, organizowanym przez Centrum Tańca „Promyk”.

Maraton podzielony będzie na trzy bloki. Rozpocznie się od przygotowania ciała do ćwiczeń, czyli od rozciągania i skoordynowania ruchów z oddechem podczas zajęć Pilates. Te zajęcia poprowadzi Paulina Czyżyk. 

Potem przyjdzie czas na trening z wykorzystaniem dużych pompowanych piłek, czyli Fit Ball.

Ćwiczenia na piłce poprawiają równowagę, wpływają na stabilizację ciała, podczas tego treningu rozwijają się wszystkie partie mięśni – mówi instruktorka Marta Pilipczuk. – Gorąco zachęcam do spróbowania tej formy ćwiczeń.

W programie przewidziano również zajęcia Lady Latino, które poprowadzi Paulina Karpińska. Żywiołowe latynoskie rytmy z pewnością wprowadzą uczestniczki w pozytywny nastrój.

 

Maraton odbędzie się 27 sierpnia w godz.17.00-20.00 w Centrum Tańca „Promyk” przy ul. Browarnej 80. W sali gimnastycznej obowiązuje zmienne obuwie.

  

  


Autor: Joanna Karpiuk

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna