Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid ekulturalni.pl rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty obrazy pamięci w Łęczu

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Podium w Kolbudach

2017-11-20,

Kategoria : Taniec

W sobotę elbląscy tancerzy udział wzięli w turnieju organizowanym w Kolbudach. Wynikiem rywalizacji było siedem miejsc na podium.

W sobotę, 18 listopada, tancerze z Elbląskiego Klubu Tańca Jantar udział wzięli w XI Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Latino Cafe Cup w Kolbudach.

Trzy najmłodsze pary rywalizowały w kategoriach rekreacyjnych, w klasie G. Damian Wacławski i Ciechorska Michalina wytańczyli pierwsze miejsce w kategorii 10-11 lat. W kategorii 8-9 lat Krzysztof Wiśniewski i Zofia Bieraga zdobyli pierwsze miejsce, a Tomasz Sokół i Kornelia Wasiłyszyn uzyskali miejsce drugie.

W turnieju punktowym najlepiej zaprezentowała się para Wiktor Walczak i Julia Skwira, która zajęła pierwsze miejsce w kategorii 12-13 lat klasa E. Drugie miejsce na podium wywalczyły trzy elbląskie pary - Olaf Krawczyk i Klaudia Ulkowska w kategorii 10-11 E, Marek Rybicki i Aleksandra Malinowska w kategorii 12-13 F oraz Gabriel Pietras i Julia Kawa w kategorii 8-9 F. Na trzecim miejscu uplasowała się para - Szymon Nowak i Dominika Rybska rywalizująca w kategorii 10-11 F.

Podczas zawodów rozegrane zostały również kategorie Grand Prix. W kategorii Młodzież w stylu standardowym startowało 24 par. Elbląska para Kamil Liber i Klaudia Kędzierska uplasowała się na wysokim 8 miejscu. Druga para – Adrian Kiełczewski i Weronika Lewandowska zajęła miejsce 16.

W kategorii Dorośli GPE w stylu standardowym wystartowało 21 par, w tym dwie elbląskie. Para – Grzegorz Ślusarski i Paulina Karpińska wytańczyła 6 miejsce, a Kordian Zagaja i Ewa Żylińska miejsce 10.  


Autor: Zyta Wrzos

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna