Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Targi Seniora "Teraz My"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Maraton na niepogodę

2017-11-18,

Kategoria : Taniec

Aura nie zachęca do aktywności na dworze, ale nie należy z niej rezygnować. Maraton, skierowany do dzieci i dorosłych, który odbędzie się 18 listopada w Centrum Tańca "Promyk" to zastrzyk energii i dobra zabawa. Wstęp bezpłatny.

Maraton realizowany jest w ramach zadania „Strzeż się tycia wybierz zdrowy styl życia”, dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Elbląg i adresowany jest do mieszkańców Elbląga.

  - Poprzez projekt chcieliśmy pokazać elblążanom różne formy aktywności, zachęcić ich do wyjścia z domu i podejmowania aktywności – mówi koordynator projektu Joanna Karpiuk. – Maraton to jedno z licznych działań, które w tym celu zorganizowaliśmy.

Maraton został przygotowany dla dzieci i dorosłych.

 – Chcieliśmy, aby z propozycji mogły skorzystać również mamy, które nie mają z kim zostawić swoich pociech - mówi Joanna Karpiuk. – Dlatego podczas imprezy w tym samym czasie na jednej sali tańczyć będą dzieci a na drugiej panie. Wspólne wyjście na takie wydarzenie to dobry przykład, jaki rodzice mogą dać swoim dzieciom zachęcając je do aktywności. 

Impreza potrwa 3 godziny, a każda godzina to inna forma tańca. Dzieci będą mogły poszaleć na zajęciach sumby kids, potem poznają krótką choreografię z tańca nowoczesnego, a na koniec tańczyć będą disco. Na maraton można zabrać dzieci od lat 4.

Propozycje dla Pań będą równie urozmaicone. Maraton zacznie się energetyczną zumbą. Następną propozycją będą ćwiczenia na piłce, czyli fit ball, a spotkanie zakończą się zajęciami lady latino. 

Maraton odbędzie się w sobotę, 18 listopada w godzinach 16:00 – 19:00 w Centrum Tańca "Promyk" przy ul. Browarnej 80. Wstęp bezpłatny. Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia mailowe promyk@swatowid.elbag.pl lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00, tel. 55 611 01 30/40, 609 977 220.

 


Autor: Zyta Wrzos

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna