Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid ekulturalni.pl rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Warsztaty relaksacyjno-ruchowe w CSE Światowid

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Maraton dla pań i dzieci

2017-11-18,

Kategoria : Taniec

Jeżeli przygnębiają Was szare i deszczowe  dni, czujecie się ospali i zniechęceni - Centrum Tańca „Promyk” ma coś w sam raz na poprawę humoru! Maraton Taneczny to świetna zabawa i duża dawka pozytywnej energii. Na maraton  możesz zabrać dziecko. Wstęp bezpłatny.  

W najbliższą sobotę w Centrum Tańca "Promyk" odbędzie się maraton skierowany do pań i dzieci.
- Maraton realizowany będzie jednocześnie na dwóch salach, na jednej tańczyć będą dzieci, a na drugiej panie – mówią organizatorzy .– Dzięki temu mamy będą mogły oderwać się od obowiązków i nie martwić się o swoje pociechy, które doskonale bawić się będą obok.

Uczestników czekają 3 godziny różnorodnej aktywności. Każda godzina to inna forma tańca. Dla dzieci zrealizowane zostaną zajęcia sumby kids, tańca nowoczesnego oraz disco-dance. Panie będą mogły poszaleć na zumbie, poćwiczyć na piłkach podczas zajęć fit ball oraz potańczyć podczas zajęć lady latino.

Wszystkie zajęcia poprowadzą doświadczone instruktorki - Patrycja Dyrmo, Alicja Giebień, Sylwia Majewska, Katarzyna Lesz oraz Marta Pilipczuk.

Maraton realizowany jest w ramach zadania „Strzeż się tycia, wybierz zdrowy tryb życia”, dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Elbląg i odbędzie się w sobotę, 18 listopada w godz. 16:00 – 19:00 w Centrum Tańca "Promyk" przy ul. Browarnej 80.


Autor: Zyta Wrzos

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna