Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Targi Seniora "Teraz My"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Aktywność na jesienną chandrę

2017-10-24,

Kategoria : Taniec

Spadek nastroju, brak energii oraz wszechogarniająca niechęć to syndromy jesiennej chandry, na którą cierpią przede wszystkim kobiety. Najlepszym lekiem na tę przypadłość jest aktywność, którą znajdziesz w Centrum Tańca "Promyk". Do wyboru aż 7 zajęć. Pierwsze zajęcia gratis.

- Często kobiety są tak zabieganie, że nie pamiętają o sobie lub wydaje im się, że nie znajdą czasu na zajęcia dla siebie – mówi Joanna Karpiuk z CT "Promyk". – A to właśnie aktywność daje nam energię i siłę, która pozwoli sprostać codziennym obowiązkom, napełni nas radością a dodatkowo pomoże zadbać o sylwetkę.

 Centrum Tańca "Promyk" ma duży wybór zajęć dla Pań. Wśród nich są zajęcia taneczne i zajęcia fitness. Panie, które stawiają na taniec, świetnie odnajdą się na zajęciach Lady latino, gdzie królują gorące latynoskie rytmy, z dużą ilością zmysłowej bachaty. Zajęcia pozwolą paniom poczuć się kobieco i spowodują, że każdy ich ruch stanie się lekki, płynny i pełen gracji.

Dla Pań, które poprzez taniec chcą wyzwolić emocje doskonałą formą będzie Salsation, czyli mieszanka różnych rytmów, dźwięków i stylów tanecznych. Salsation opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą.

Atmosfera zabawy panuje także na zajęciach Zumby. Zumba to taneczny trening aerobowy, łączący fitness z krokami latynoskich tańców, czasem także z ćwiczeniami siłowymi. To forma treningu, który doskonale ujędrnia ciało, modeluje sylwetkę, pozwala spalić ogromne ilości tkanki tłuszczowej, ale przede wszystkim napawa optymizmem.

Panie, które od tańca zdecydowanie wolą konkretny wycisk zapraszamy na zajęcia Stay fit trening funkcjonalny, podczas których wycisną siódme poty i uruchomią każdy mięsień swojego ciała. Proponowane ćwiczenia siłowe i wytrzymałościowe pomogą wymodelować ciało i spalić kalorie. Dobry wpływ na sylwetkę będą miały także zajęcia Fitball, podczas których z pomocą piłek można poprawić równowagę  i stabilizację ciała, wzmocnić mięśnie  i zgubić kilogramy.

W ofercie są jeszcze zajęcia pilates i stepy.

- Na każde nasze zajęcia pierwszy raz można wejść bez karnetu, aby sprawdzić czy dana forma nam odpowiada – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk. - W sprzedaży są karnety na ilości wejść, które trzeba wykorzystać w ciągu jednego miesiąca. Nie są  one przypisane formie dlatego, na karnet można wejść na dowolne zajęcia. Wybór jest duży, ponieważ obejmuje aż  siedem różnych aktywności. A im częściej do nas uczestniczka przychodzi, tym ma taniej. 

Harmonogram zajęć oraz ceny karnetów dostępne są na stronie www.promyk.elblag.pl.


Autor: Zyta Wrzos

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna