Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Akademia Nauki i Kreatywności - szkolenia dla nauczycieli

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Zacznij śpiewać i rozwijaj pasję

2018-07-18,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Klub Aktywnej Młodzieży, działający przy CSE „Światowid”, zaprasza młodzież w wieku 14 -19 lat na bezpłatne warsztaty wokalne. To zajęcia dla wszystkich, którzy lubią śpiewać i chcieliby szkolić swój głos i poczuć przyjemność wspólnego śpiewu z innymi. Przesłuchania rekrutacyjne już 18 lipca. Liczba miejsc jest ograniczona.

Jeśli lubisz śpiewać i chciałbyś nauczyć się techniki wokalnej i poznać wybrane utwory z repertuaru muzyki rozrywkowej to dobrze trafiłeś! Na tych warsztatach będziesz mógł stworzyć z innymi grupę wokalną, w której będziesz rozwijać swoją pasję i świetnie się bawić.

Uczestnicy warsztatów uczyć się będą prawidłowej emisji głosu i dykcji, śpiewu wielogłosowego i solowego, pracy nad postawą sceniczną i pracy z mikrofonem. Zajęcia będą zrealizowane w wymiarze 18 godzin i odbywać się będą średnio 1 raz w tygodniu po 2 godziny według ustalonego harmonogramu.
Przesłuchania rekrutacyjne odbędą się 18 lipca (środa) o godz. 16.30 w CSE „Światowid” - Galeria Nobilis / II piętro. Informacji udziela koordynator warsztatów Urszula Zajko - Olejniczak pod numerem telefonu: (55) 611 20 77.

Warsztaty zrealizowane będą w ramach projektu „Klub Aktywnej Młodzieży” dofinansowanego ze środków Samorządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego.
    

 


Autor: Urszula Zajko - Olejniczak, CSE Światowid

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna