Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkanie z Piotrem Pogonem

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Sezon taneczny w Centrum Tańca PROMYK

2017-09-10,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Rozpoczynając kolejny sezon taneczny w Centrum Tańca "Promyk" zapraszamy dużych i małych, wszystkich, tych dla których taniec jest pasją, doskonałą formą zabawy, sposobem na realizację siebie a może... nawet szansą na świetną przygodę i sukces.

 

Centrum Tańca Promyk to profesjonalni i doświadczeni instruktorzy i trenerzy, wszechstronna oferta oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Najmłodsze dzieci w wieku od 3 do 4 lat zapraszamy na zajęcia rytmiki, a w wieku 4 – 6 lat  do Dziecięcej Akademii Tańca. Są to zajęcia, gdzie tańca uczymy w formie zabawy. Dziecięca Akademia Tańca ukierunkowana jest bardziej na taniec towarzyski, za to na rytmice dzieci zdobywają umiejętności potrzebne do rozwijania w przyszłości różnych technik tanecznych. Zajęcia prowadzi Katarzyna Lesz. 

Dzieci w wieku 6-12 lat, które dysponują nadmiarem energii, warto przyprowadzić na Hip-hop lub Sumbe kids. W obu przypadkach zajęcia są dynamiczne i pełne ekspresji. Hip-hop to luz i dobra zabawa, gdzie różnorodność układów wyzwala kreatywność uczestników. Podczas sumby kids dzieci tańczyć będą do hitów muzyki popularnej i energetycznej muzyki latynoamerykańskiej oraz nauczą się współpracy przy wykonywaniu różnych układów chorograficznych.

Dziewczynki charakteryzujące się gibkością powinny sprawdzić się na zajęciach gimnastyki artystycznej. To niełatwa dyscyplina niosąca jednak wiele korzyści: uczy samodyscypliny, samodzielności, kształtuje zwinność i nadaje dziewczynkom wdzięk. Zajęcia skierowane są do dziewczynek od 5 roku życia i prowadzi je Swietana Wysocka. 

Formą, która w Promyku uczona jest dosłownie po mistrzowsku jest taniec towarzyski. To na parkietach naszego centrum trenują tancerze z Elbląskiego Klubu Tańca "Jantar" oraz mistrzowie Polski w formacyjnym tańcu towarzyskim. Na zajęciach z tańca towarzyskiego młodzi ludzie nauczą się nie tylko kroków walca angielskiego, wiedeńskiego czy rumby, ale także zdobywają prawidłową postawę oraz wiedzę o tym, jak kulturalnie zachować się w każdej sytuacji i jak współpracować z grupą bez konfliktów. Zajęcia skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat.

Tajniki tańca towarzyskiego mogą poznać również dorośli. Kurs będzie dla nich odpowiedzią na pytanie, jak zatańczyć z dowolną osobą do każdej muzyki i przy tym czuć się pewnie.

Wśród oferty dla dorosłych jest dużo zajęć, dzięki którym Panie mogą zadbać o figurę.  Stay fit trening funkcjonalny to najbardziej intensywne spośród zajęć, gdzie wyciskając siódme poty wymodelujemy ciało, wzmocnimy wszystkie partie mięśni  i spalimy kalorie.

Dobry wpływ na naszą sylwetkę będą miały zajęcia Fitball, podczas których z pomocą piłek poprawimy stabilizację ciała i zgubimy kilogramy. Dla osób, których celem nie jest utrata masy ciała, lecz jego uelastycznienie odpowiednie będą zajęcia Pilates. Jest to forma ćwiczeń podobna do jogi, która relaksuje, wzmacnia mięśnie, odciąża kręgosłup i obniża poziom stresu.

A nowością w naszym centrum są Stepy czyli platformy stosowana w fitness. Ćwiczenia ze stepem odbywają się w rytm tanecznej muzyki i polegają na dynamicznym wchodzeniu i schodzeniu ze stopnia na różne sposoby. Za pomocą stepu wykonujemy rozmaite układy choreograficzne, dzięki którym wzmacniamy całe ciało oraz rzeźbimy uda, pośladki i łydki. Jest to także dobry sposób na zredukowanie stresu i aktywny relaks.

Dla Pań, które od ćwiczeń wolą tańczyć, mamy Lady latino. W tym roku wyjątkowe, bowiem z dużą ilością elementów Bachaty. Bachata to taniec bardzo zmysłowy, który pomaga odkryć swoje wdzięki. Zajęcia pozwolą Paniom poczuć się kobieco, a jednocześnie poprawić i utrzymać kondycję oraz smukłą sylwetkę.

Centrum Tańca "Promyk" dba także o seniorów i dla nich odbywać się będą zajęcia taneczno-gimnastyczne 60+, Pilates 60+ oraz Fitness 60 +.

A przyszłe mamy zapraszamy na zajęcia z cyklu – Aktywna ciąża!

W naszym centrum poza nauką i świetną zabawą gwarantujemy komfortowe warunki, czyli klimatyzowane sale z profesjonalnymi parkietami i lustrami oraz zaplecze sanitarno-socjalne.

Osoby, które chcą na żywo zapoznać się z ofertą zapraszamy na Maraton Taneczny, który odbędzie się 10 września w godz. 16:00 – 19:00 w holu głównym Centrum Spotkań Europejskich "Światowid". Wstęp jest bezpłatny. Dołącz do nas i znajdź swój styl!

Zapisy: promyk@swiatowid.elblag.pl lub w Centrum Tańca „Promyk” (ul. Browarna 80).


Autor: Zyta Wrzos

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna