Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe w czerwcu - Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

A w poniedziałek idę na ceramikę…

2019-11-28,

Kategoria : Szkolenia, warsztaty

Próbowałeś kiedyś własnoręcznie ulepić prezent dla bliskiej ci osoby, ale jak dotąd nie miałeś okazji? A może po męczącym dniu w pracy potrzebujesz się zrelaksować? Zajęcia manualne mogą być świetną odskocznią od rzeczywistości. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza dorosłych na zajęcia ceramiczne.

W trakcie warsztatów przekażemy podstawową wiedzę na temat zagadnień dotyczących ceramiki, przedstawimy sposoby formowania w glinie, tworzenia ceramicznej sztuki użytkowej.

Program zajęć uwzględnia osobiste zainteresowania konkretnymi sposobami wytwarzania ceramiki – formy użytkowe, rzeźbiarskie, zdobienie szkliwem i mozaiką. Oprócz umiejętności praktycznych uczestnicy poznają teoretyczne zagadnienia z zakresu technologii wytwarzania ceramiki oraz jej historii.

Należy jednak pamiętać, że ceramika to przede wszystkim wielka przyjemność pracy z materiałem, jakim jest glina. 

Zajęcia kierowane są osób dorosłych i będą odbywały się w poniedziałki w godz. 17.30–20.00.

Odpłatność: 50 zł/m-c

Instruktor: Anna Łobocka

Zapisy: 55 611 20 59, aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl

 

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna