Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Wernisaż Liceum Plastycznego

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

WYNIKI III REGIONALNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „W KRAINIE MOJEJ WYOBRAŹNI. ŚNIŁO MI SIĘ, ŻE…”

2013-12-16,

Kategoria : Konkursy

12 grudnia 2013 roku rozstrzygnięty został organizowany przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” konkurs skierowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz ośrodków szkolno- wychowawczych.

 Jury w składzie: Marek Wawryn- artysta plastyk, Ewa Bednarska- Siwilewicz- artystka plastyk, instruktor plastyki w CSE Światowid oraz Helena Wojciechowska- instruktor plastyki w CSE Światowid postanowiło przyznać następujące nagrody:

 

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA KLASA I- III:

Nagrody równorzędne- I miejsce:

 Hanna Feszak, Szkoła Podstawowa w Tolkmicku

Antoni Adamczyk, Szkoła Podstawowa nr 3 w Pasłęku

Julia Szatyńska, Miejski Dom Kultury w Ornecie

Natalia Buczkowska, Szkoła Podstawowa w Słobitach (Wilczęta)

Szymon Brewczak, Szkoła Podstawowa w Chruścielu

Damian Pietrzak, Szkoła Podstawowa w Żurawiu (Markusy)

Bartłomiej Lupiński, Zespół Szkół w Windzie

Zuzanna Lesiewicz, Szkoła Podstawowa w Tolkmicku

Mikołaj Mikulski, Szkoła Podstawowa nr 16 w Elblągu

 

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA KLASA IV- VI:

 I miejsce: Weronika Latos, Szkoła Podstawowa w Lelkowie

II miejsce: Konrad Sidor, Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół Katolickich w Bielicy

III miejsce: Dominika Kostrubiec, Szkoła Podstawowa w Krawczykach (Bartoszyce)

 

Wyróżnienia:

Bartłomiej Bujnowski, Szkoła Podstawowa w Słobitach (Wilczęta)

Krystian Supek, Zespół Szkół w Windzie (Barciany)

Oliwia Król, Szkoła Podstawowa w Lelkowie

Kajetan Kozłowski, Szkoła Podstawowa w chruścielu (Płoskinia)

Kasia Horak, Szkoła Podstawowa w Chruścielu (Płoskinia)

Klaudia Rogoza, Szkoła Podstawowa nr 8 w Elblągu

Ola Babska, Zespół Szkół Podstawowych w Prątnicy (Lubawa)

 

KATEGORIA GIMNAZJUM:

 I miejsce: Tomasz Kajat, Gimnazjum w Lelkowie

II miejsce: Natalia Konopka, Gimnazjum w Wilczętach

III miejsce: Agnieszka Szturo, Gimnazjum w Wilczętach

 

Wyróżnienia:

Sylwia Andrzejczak, SOSW nr 1 w Elblągu

Patryk Latos, Gimnazjum w Lelkowie

Kamila Baniel, Gimnazjum w Wilczętach

Krystian Wasiuta, Gimnazjum w Lelkowie

Estera Kubicka, SOSW nr 1 w Elblągu

 

 Ponadto jury postanowiło przyznać nagrodę specjalną dla uczniów Zespołu Szkół w Windzie za wysoki poziom prac o ogromne zaangażowanie w konkurs.

 Wszystkim laureatom gratulujemy i zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród w poniedziałek 16 grudnia o godz. 12.00 w Galerii Nobilis (II piętro CSE Światowid).


Autor: Helena Wojciechowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna