Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Wakacyjne warsztaty w Kadynach "Ortografia z uśmiechem"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Wokalne talenty poszukiwane

2014-05-28,

Kategoria : Konkursy

Centrum Spotkań Europejskich ŚWIATOWID wraz z Towarzystwem Muzycznym Eroica zapraszają do udziału w konkursie wokalnym „Jedzie pociąg z daleka”. Konkurs odbędzie się 28 czerwca w Centrum Spotkań Europejskich ŚWIATOWID.

Celem konkursu jest promocja młodych talentów i wspieranie aktywności artystycznej dzieci i młodzieży, a także popularyzacja twórczości Ryszarda Rynkowskiego. Tegoroczna edycja ma charakter ogólnopolski, a jednym z najważniejszych wymogów konkursu jest zaśpiewanie jednego utworu z repertuaru Ryszarda Rynkowskiego. W konkursie mogą brać udział wokaliści soliści, występujący z akompaniamentem instrumentalnym na żywo bądź z podkładem muzycznym. Wykonawcy prezentują dwa utwory. Czas prezentacji nie może przekroczyć 8 minut.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży -  górna granica wieku uczestników wynosi 20 lat. Będą oni startować w  trzech kategoriach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych, uczniowie szkół gimnazjalnych, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Aby wziąć w nim udział należy do 16 czerwca 2014 roku wysłać prawidłowo wypełnioną kartę zgłoszeniową, dostępną na stronie internetowej www.swiatowid.elblag.pl. Zgłoszenia można wysyłać pocztą, faxem lub mailem. Szczegóły w regulaminie konkursu.

Jury  będzie oceniać intonację, emisję głosu, dykcję, umiejętności wokalne oraz indywidualność i wyraz artystyczny.

Organizatorzy konkursu dla zwycięzców przewidzieli nagrody rzeczowe.

W załączeniu regulamin konkursu i karta zgłoszenia.


Autor: Edyta Bugowska

Drukuj

Pliki

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna