Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Wernisaż Liceum Plastycznego

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Wieczór Poezji Jana Pawła II -konkurs recytatorski

2014-04-10,

Kategoria : Konkursy

Z okazji zbliżającej się kanonizacji Jana Pawła II  CSE ŚWIATOWID zaprasza uczniów klas V i VI szkół podstawowych oraz uczniów szkół gimnazjalnych do udziału w konkursie recytatorskim „Wieczór Poezji Jana Pawła II”.

Konkurs ma uświetnić obchody kanonizacji Jana Pawła II. Jest skierowany jest do uczniów klas V i VI szkół podstawowych oraz uczniów szkół gimnazjalnych. Jego celem jest propagowanie wśród dzieci i młodzieży wartości moralnych oraz uwrażliwianie młodych ludzi na twórczość Jana Pawła II.  

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia  4 kwietnia. Formularze można przesyłać drogą mailową na adres: agnieszka.tkaczuk@swiatowid.elblag.pl, faxem pod nr 55 611 20 60 lub listownie na adres CSE ŚWIATOWID.

Uczestnicy konkursu mają zaprezentować dwa utwory. Przynajmniej jeden z nich musi być autorstwa Karola Wojtyły, drugi może być innego autorstwa, lecz tematem musi nawiązywać do życia Jana Pawła II.

Prezentacje konkursowe odbędą się w czwartek, 10 kwietnia o godz. 18.00 w Galerii Nobilis.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody i wyróżnienia.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępny w załączeniu.

Drukuj

Pliki

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna