Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Zagraliśmy z dala od klawiatury, a bliżej literatury.

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Konkursy w „Światowidzie”

2013-12-02,

Kategoria : Konkursy

Jeszcze tylko dziś „Światowid” czeka na prace w konkursie CERAMIONY. Za to do piątku 6 grudnia można nadsyłać fotografie na konkurs „W cieniu werand i okiennic”.  

Już od ponad tygodnia do „Światowida” wciąż docierają szczelnie oklejone paczki z napisami „Uwaga! Szkło”. Przychodzą na konkurs CERAMIONY, organizowany już po raz czternasty przez CSE „Światowid”. Prace można przesyłać jeszcze dziś  – decyduje data stempla pocztowego. Dla autorów najlepszych prac przewidziane są nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Najciekawsze prace prezentowane będą na wystawie pokonkursowej w CSE „Światowid” oraz na stronie www.swiatowid.elblag.pl.  Uroczyste otwarcie wystawy oraz wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się w grudniu 2013 w Galerii „Nobilis” w CSE „Światowid”.

Gotowe prace należy opisać na odwrocie (imię i nazwisko, wiek autora, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego praca została wykonana, nazwa i adres, telefon, fax, e-mail placówki) i przysłać do 2 grudnia 2013z dopiskiem "CERAMIONY" na adres: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”; Pl. K. Jagiellończyka; 82-300 Elbląg. Konkurs CERAMIONY realizowany jest w ramach projektu „Twórcza Terapia”,  dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Za to do 6 grudnia czekamy jeszcze na fotografie w konkursie „W cieniu werand i okiennic”. Zdjęcia mają prezentować okiennice, werandy oraz drewniane dekoracje snycerskie z terenu województwa warmińsko - mazurskiego. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół  gimnazjalnych, średnich i plastycznych oraz osoby dorosłe. Kolorowe lub czarno – białe zdjęcia powinny być dostarczone w postaci odbitek lub cyfrowo, na płycie CD. Format prac to minimum 13x18 cm. Prace nadesłane na konkurs powinny być opisane na odwrocie: imię i nazwisko, wiek autora pracy, dokładny adres placówki lub adres zamieszkania, e-mail, telefon kontaktowy.  

Wyniki konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości do 20 grudnia będą również dostępne na stronie www.swiatowid.elblag.pl, a nagrodzone prace znajdą się na pokonkursowej wystawie. Konkurs ten jest realizowany w ramach projektu „Ślady kultury – dziedzictwo znane i nieznane” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Szczegóły i regulaminy obu konkursów dostępne są na stronie „Światowida” – www.swiatowid.elblag.pl w zakładce konkursy.


Autor: Edyta Bugowska

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna