Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkanie z Piotrem Pogonem

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Konkurs na wielkanocną palmę

2015-03-29,

Kategoria : Konkursy

Pędy wierzby, bibuła, suszone kwiaty i bukszpan mogą posłużyć do przygotowania palmy wielkanocnej i wzięcia udziału w konkursie na wielkanocną palmę. Parafia św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku już czeka na zgłoszenia.

Kultywowanie i propagowanie tradycji wśród mieszkańców miasta i gminy Tolkmicko oraz prezentacje umiejętności artystycznych wykonawców to główne cele konkursu organizowanego przez  Parafię pw. św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku, Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w  Elblągu oraz Stowarzyszenie Oratorium im. św. Jana Bosko w Tolkmicku.
- Forma i technika wykonania prac jest dowolna – mówi Daniela Bukowska, Parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku. –  Palmy powinny być wysokie przynajmniej na  1 metr i wykonane z naturalnych surowców.
Każda praca powinna być podpisana (imię i nazwisko wykonawcy lub przedstawiciela – reprezentanta grupy, rodziny, ilość i wiek osób biorących udział w wykonaniu palmy, dane kontaktowe) oraz dostarczona do kancelarii Parafii św. Jakuba Apostoła w Tolkmicku do 23 marca.
Oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się w Niedzielę Palmową, 29 marca, po Mszy św. o godz.12:00.
- Na autorów najpiękniejszych palm czekają dyplomy i upominki – dodaje Teresa Miłoszewska z Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

Regulamin konkursu dostępny jest poniżej.

Fot. Daniela Bukowska


Autor: Sylwia Warzechowska

Drukuj

Pliki

  • video-iconREGULAMIN KONKURSU NA PALMĘ WIELKANOCNĄ 2015Pobierz
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna