Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Dyktanda o tytuł "Najlepszego Warmińsko - Mazurskiego Ortografa 2019"

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Konkurs fotograficzny dla turystów i elblążan

2014-08-30,

Kategoria : Konkursy

Na laureatów trzech pierwszych miejsc czekają nagrody, a ich zdjęcia zostaną umieszczone na kartach do gry edukacyjnej "Elbląg memory”. O czym mowa? O konkursie fotograficznym organizowanym przez Centrum Spotkań Europejskich Światowid.

Aby wziąć udział w konkursie najpierw trzeba obejrzeć wystawę „Spacer w przeszłość”, która znajduje się przy remontowanej wieży katedralnej. Potem wystarczy wziąć aparat i pokazać na zdjęciach, jak miejsca przedstawione na planszach wyglądają obecnie.
Można sfotografować jedno lub kilka miejsc, a następnie wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz ze zdjęciem (lub zdjęciami) należy przesłać lub dostarczyć osobiście do organizatora konkursu na adres: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”, Pl. Kazimierza Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg, z dopiskiem: Konkurs fotograficzny „Elbląg wczoraj i dziś”.
- Należy pamiętać, że zdjęcie należy wykonać z zachowaniem tej samej perspektywy co pierwowzór – wyjaśnia Marta Derlukiewicz, koordynatorka projektu „Spacer w przeszłość”.
Regulamin konkursu dostępny jest na stronie http://swiatowid.elblag.pl/pl/aktualnosci/konkursy/elbl-g-wczoraj-i-dzi/. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 55 611 20 50 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: marta.derlukiewicz@swiatowid.elblag.pl.
Nagrodami głównymi w konkursie są karty upominkowe do EMPIK-u. Dodatkowo zdjęcia uczestników nagrodzonych w konkursie „Elbląg wczoraj i dziś” umieszczone zostaną na kartach do gry edukacyjnej "Elbląg memory". Zorganizowana zostanie także wystawa fotograficzna, na której zaprezentowane zostaną zdjęcia nadesłane na konkurs i archiwalne zdjęcia Elbląga.
Termin nadsyłania fotografii upływa 6 września 2014 r. Decyduje data wpływu do siedziby Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

 

Konkurs fotograficzny „Elbląg wczoraj i dziś” realizowany jest w ramach projektu „Spacer w przeszłość” dofinansowanego ze środków Muzeum Historii Polski w ramach Programu „Patriotyzm Jutra 2014”.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna