Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Siła Wsparcia – Warsztaty kreatywnego malowania

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Dobro- podaj dalej! Być jak Jan Paweł II - wyniki

2014-04-11,

Kategoria : Konkursy

Dnia 9 kwietnia rozstrzygnięty został Konkurs Plastyczny "Dobro- podaj dalej! Być jak Jan Paweł II".

Jury w składzie:
- Arek Pasożyt- artysta (związany z Elblągiem m.in. w ramach "Przebudzenia" organizowanego przez Centrum Sztuki Galeria El)
- Halina Gnat- teolog (a także uczestniczka warsztatów artystycznych prowadzonych w Światowidzie przez Ewę Bednarską- Siwilewicz)
- Helena Wojciechowska- instruktor plastyki w CSE "Światowid" (koordynator konkursu) postanowiło przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

KATEGORIA SZKOŁA PODSTAWOWA:

I miejsce:

Ania Świgoń, Szkoła Podstawowa Nr 12 w Elblągu, opiekun: Joanna Betler

wyróżnienia:

Zofia Rucińska, Szkoła Podstawowa Nr 12 w Elblągu, opiekun: Joanna Betler

Konrad Palczewski, Szkoła Podstawowa Nr 25 w Elblągu, opiekun: Małgorzata Andrzejewska i Ewa Cichońska

Joanna Binko, Szkoła Podstawowa Nr 12 w Elblągu, opiekun: Joanna Betler

KATEGORIA GIMNAZJUM:

I miejsce:

Barbara Andruszkiewicz, Gimnazjum w Kalinowie, opiekun: Bożena Jankowska- Kasprzyk

wyróżnienia:

Natalia Fiedorowicz, Gimnazjum Nr 5 w Elblągu, opiekun: Grażyna Foksa

Klaudia Subda, Gimnazjum im. Wspólnoty Europejskiej w Kandytach, opiekun: Izabela Zajączkowska

Patryk Bator, Gimnazjum im. Wspólnoty Europejskiej w Kandytach, opiekun: Izabela Zajączkowska

 

 

 

Wszystkim Lauretaom oraz ich Opiekunom serdecznie gratulujemy!
Zapraszamy na uroczyste otwarcie wystawy oraz wręczenie nagród odbędzie się 22 kwietnia o godz. 12.00, w Galerii Nobilis.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna